gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Kolayca Saçlarınızı Dalgalı Yapın

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

gazete kağıdı ile saç sarma video gazete ile saç sarma gazeteyle videolu anlatım gazeteyle video Genel de düz saçlılar kıvırcık saça özenir,kıvırcık saçlılar da düz saçlılara özenir.Bu böyle gider.Saçı kıvırcık olan bir bayan saçını düzleştirmek için sürekli kuaförün yolunu tutarlar.Bir fön ile saçalr dümdüz.Peki ya düz saçlılar ne yapmalı kıvırcık saç için???Hadi fönlü saç bir kaç günden fazla kullanabilirsiniz.Ama kıvırcık saç malesef sadece bir gün dayanıyor.Size öyle bir kıvırcık saç tarifi vericem ki artık günlük kıvırcık saçınızı kendiniz yapabileceksiniz.Tam kıvırcık olmasa da dalgalı bir saçınız olacaktır.Benim halamlar çok eski zamanlar da bu şekilde saçlarını dalgalı yapıp düğünlere nişanlara sanki kuaföre gitmiş gibi görünüyorlamış:):):) [​IMG]
    Gece uyumadan önce saçlarınızı yıkayıp hafif nemli kalacak şekilde kurutun. Gazete kâğıtlarını orta genişlikte şeritler şekilde kesin. Saçlarınızı tutamlara ayırıp her bir tutamı gazete kağıdıyla bukle olacak şekilde sarın. Saçınıza bir bone ya da fular sararak uyuyun.

Sabah uyandığınızda saçlarınıza sprey sıkıp saç kurutma makinesini yaklaşık 2 dakika saçlarınıza tutun. Saçlarınız soğuduktan sonra her bir gazete kağıdı açın. Dalgalı saçlara kavuşmanın keyfini yaşayın.
    Meleklerim dalgalı saçlarınızı isterseniz toplayabilir isterseniz açık bırakabilirsiniz. Sezonun trendi ilgi çekici saç aksesuarlarını kullanarak saçlarınızı şekillendirebilirsiniz.

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Gazete haşır huşur ses çıkarıyor uyurken zor oluyor :) daha kolayı var..ince çoraplarınızdan şeritler kesin onunla sarıp düğüm atın...sabaha değme kuaförlere taş çıkartacaksınız...

3. tatlımmmmmmmmm

tatlımmmmmmmmm Forum Okuru

ayyyyyyyyyy nakadar mikemmmellllllllllllllllllllllllll <3

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ya canım açıkla biraz sen onu :D

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ewt cok güzel oluyor ama gazetelr haşir hüşr ses cıkarıyo

6. şekerimmmmmmm

şekerimmmmmmm Forum Okuru

Yardımmm

gazete kagıdıyla sardım benim saçlarım inat 5 dakika sonra açıldı lütfen biri bana yardım etsin önerilerininzi ve tavsiyelerinizi bekliyommmm

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

o zaman problem sende sen güzel saramamışsındır

Kolayca Saçlarınızı Dalgalı Yapın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dalgalı saç modelleri

Dalgalı saç modelleri

maşayla yapılan saç modelleri maşa ile yapılan saç modelleri maşalı maşalı topuz topuz Biz kadınlar her zaman daha dolgun ve canlı görünen saçlara sahip olabilmek için elimizden geleni yaparız. İşte saçlarının daha dolgun görünmesini isteyen hanımlara saç maşasıyla kendi kendinize de yapabileceğiniz bir kaç farklı dalgalı saç modeli... Saçınız ister uzun olsun ister kısa ince veya kalın...
  2. Uzun Dalgalı Saç Stilleri

Uzun Dalgalı Saç Stilleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Dalgalı Saç Nasıl Yapılır..Dalgalı Saç Modelleri...

Dalgalı Saç Nasıl Yapılır..Dalgalı Saç Modelleri...

Dalgalı Saç Modelleri Dalgalı Saç Nasıl Yapılır Uzun ya da kısa saçlarınızı maşayla şekillendirerek dalgalı görünüm kazandırabilir ve bulunduğunuz her ortama uyum sağlayabilirsiniz. İsterseniz düğünlerde isterseniz günlük hayatta dalgalı saç modellerini tercih edebilirsiniz.İşte Dalgalı saç modelleri... Dalgalı saç modeli yapmak için ihtiyaç duyacağınız malzemeler şöyle; yuvarlak bir...
  4. Kolay Okul Saçları Yapımı Videolu Anlatım

Kolay Okul Saçları Yapımı Videolu Anlatım

Bu konu; Kolay Okul Saçları Yapımı Videolu Anlatım hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, okula giderken genç meleklerimizin en büyük şikayeti hergün saçlarını nasıl toplayacaklarını bilememeleri .At kuyruk, örgü eskidenmiş, artık öğrenciler okula daha değişik saç modelleriyle gitmek istiyorlar. İşte evde kolayca şipşak yapabileceğiniz saç modellerinin videolu anlatımı ... Kolay...
  5. Yazlık Yapımı Kolay Saç Modelleri 2014

Yazlık Yapımı Kolay Saç Modelleri 2014

yazlık saç modelleri, yazlık saçlar, saç modelleri 2014 Sevgili melekler, yazın sıcağında saç modelleri genelde daha kullanışlı olarak seçilir. Günlük hayatta olsun gece gezmelerinde olsun sıcağın etkisiyle genelde saçlar toplanır. Bu noktada çeşitli örgülerden, atkuyruğu ve topuz modellerinden yararlanırız. İşte bu sayfamızda da günlük olarak rahatça yapıp kullanabileceğimiz, hatta bazı...

Sayfayı Paylaş