gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kolayca Yapabileceğiniz Adım Adım Resimli Saç Modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kolay saç modelleri, evde yapabileceğiniz saç modelleri, 2014 saç modelleri

Yaz mevsimin şu sıcak günlerinde düğünler, davetler, organizasyonlar hızla devam ediyor. Sizin de illaki bu yaz içinde katılmanız gereken davet ya da davetler olacaktır. Hele de üstüste katılmanız gereken organizasyonlar varsa bu sıcakta kuaföre gitmekten gına gelmek ve bir dünya para vermek istemiyorsanız, saçlarınız için harika fikirlerimiz var. Bunun için çok da maharetli olmanız gerekmiyor, örgü bilmeniz ve birkaç tel tokanızın, saç lastiğinizin olması yeterli.. İşte evde kolaylıkla yapabileceğiniz şık saç modellerinden örnekler...

evde-yapılabilecek-saç-modelleri (2).jpg evde-yapılabilecek-saç-modelleri (3).jpg evde-yapılabilecek-saç-modelleri (4).jpg evde-yapılabilecek-saç-modelleri (5).jpg evde-yapılabilecek-saç-modelleri (9).jpg evde-yapılabilecek-saç-modelleri (7).jpg evde-yapılabilecek-saç-modelleri (8).jpg evde-yapılabilecek-saç-modelleri (6).jpg evde-yapılabilecek-saç-modelleri (10).jpg evde-yapılabilecek-saç-modelleri (11).jpg evde-yapılabilecek-saç-modelleri (12).jpg evde-yapılabilecek-saç-modelleri (13).jpg evde-yapılabilecek-saç-modelleri.jpg

karakuzu bunu beğendi.
Kolayca Yapabileceğiniz Adım Adım Resimli Saç Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 5 kolay adımda cilt bakımı

5 kolay adımda cilt bakımı

Güzellik ve bakım her kadının vazgeçilmezi. Ancak hareketli bir yaşamınız varsa, sık sık cilt bakımı yaptırmanız mümkün olmuyordur. Oysa evde kendinize temizleyici ve canlandırıcı maskeler hazırlamanız, cildinizi bunlarla şımartmanız hiç zor değil. Her şeyden önce “5 kolay adımda cilt bakımı” nasıl yapılır, bir göz atalım. Yüzünüzü temizleyin: Yalnız makyaj malzemeleri değil, hava...
  2. Bu saç modelinin adı nedir? Yardım

Bu saç modelinin adı nedir? Yardım

su dalgasımı kuaföre resim gösterip yaptırcam umarım becerir :(
  3. Üç Adımda Muhteşem Saçlar

Üç Adımda Muhteşem Saçlar

inatçı saçlar saç nasıl gür olur gür saç nasıl olur saçlar için kesim modelleri kıvırcıklaştırılır Ekranlarda izlediğiniz ünlülerin saçlarına özendiğiniz oluyor mu? Boş verin! İşin gerçeği, herkesin hayran kaldığı ünlülerin bile bu konuda bazı hilelere başvurdukları bilinir. Bakımlı saçların kendini gösterebilmesi için de kusursuz bir kesime ihtiyaç vardır. Bakın profesyonel...
  4. 4 Adımda Kolay Manikür

4 Adımda Kolay Manikür

Manikür yapmak için illa kuaföre gitmenize gerek yok...Manikürlü yumuşacık pamuk gibi ellere evde kendiniz manikür yaparak da sahip olabilirsiniz kızlar.. 4 adımda evde yapabileceğiniz kolay manikür :tik: 1) Orta büyüklükte bir kabı sıcak suyla doldurun içine lavanta yağı damlatın Lavanta yatıştırıcı ve antibakteriyel bir etki uyandırır Tırnak diplerinin temizlenmesine ve dezenfekte...
  5. Resimli Adım Adım Göz Makyajı Örnekleri

Resimli Adım Adım Göz Makyajı Örnekleri

adım adım göz makyajı, göz makyajı resimleri, göz makyajı örnekleri Sevgili melekler, makyaj yaparken en çok dikkat edilmesi gereken yerlerin başında gözler gelir. Bakışların derinliği, çarpıcılığı için özen gösterilmesi gereken göz makyajında gözün şekli ve rengi dikkate alınmalıdır. Tene yakışan, kıyafete uyumlu renklerin seçilmesi yanında uyumlu farların kombinlenerek uygulanması da önem...

Sayfayı Paylaş