kolaysa cümle kur:)

Cevap: kolaysa cümle kur:)

pasika ve şeker melek hayattaki herşeyiin delilik ve manyaklık olduğunu düşünüyorlar :)aydın..anten..hesap makinesi...yelkovan :) :)

aydından getirdiğim antenle tvyi ayarlarken bir yandanda yelkovanın nekadar hızlı ilerlediğini farkederek zamanın hesap makinesiyle hesaplanamayacağını birkez daha anladım (vayy be ne cümle kurdum):D:D

salatalık, saç, kırmızı, babet:dil:

Kupakızına sevgili bir tane pırlanta almış evlenme teklif edecekmiş, bunun kaprisleri yüzünden adam ayrılmış bundan. Bizim kupakızıda gözyaşı içinde gazeteyi okurken ıspanağın aslında ayrılık acısına iyi geldiği haberiyle bir kez daha yıkılmış. :D:D

pisayısı matmazel, kupakızı, höyt :dil:

:puhas:

m.c birgün cacık yapmak için salatalık doğramaya başlamış.sonra birden saçına yoğurt bulaştırmış.bizimki saçlarını yıkayıp kuaföre gitmek için kırmızı babetlerini giyerkene sonra aman kendim fön çekerim deyip vazgeçmiş:hhh:

tavuk, karın ağrısı, pul biber, bela:dil:

pulbiberli tavuk kızarttım karın ağrısı başıma bela oldu yiyemedim:D:D

dondurma,park,yeşlllik,samsun:D:D

kupakızı_06

Samsun'da Atatürk orman parkında, bizim kupakızı topladığı yeşilliklerin sala yerine dondurmaya koyulabileceğini idda etti.

Nemi oldu :) Hastanede hala :dil:

kazma, çoba, uzay, ataç

NOT: Kabul edin arkadaşlarım hepiniz cümle kurma özürlüsünüz, en iyisin kupakızı :D:D ayıp ayıp alakasız cümleler kuruyorsunuz.
daha yaratıcı olun ya, artı uzun cümle kurun ne bu öyle utanmasanız aynı kelimeleri yazacaksınız tek cümlede ayıp :D

tarlayı kazmayla kazmaya kalktım olmadı..annem çorba yapmış çağırdı koştum içemey oturdum dersimi yapmaya konu uzaydı buldum yazarken defterim katlandı ataç lazım oldu:D:D:

inek,müzik,spor,kola:D:D

Müzik dinleyip bi yandanda kola içerken sütaş reklamındaki spor yapan inekler aklıma geldi :D

paspas, klavye, tarhana, mum

paspas, klavye, tarhana, mum

klavye elimden paspasın üstüne düştü kırıldı canım sıkıldı bende tarhana içtim efkardan sonra elektirik gitti mum yaktım korkumdan:D:D

kırmızı,araba,bisiklet,çocuk

Geri