gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Kolera - Avam Bir Kurgu

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

VERSE1

GÖRÜNTÜLER PEK FLU BUGÜN HETEROJEN BİR KÖRDÜĞÜM ALDI YANINA İYİ BİR TAKVA HER ÖLÜMLÜ TADTI BİR ÖLÜM GİRME KANIMA SUS BİR HATTA ÇİFT TARAFLI HIRSA KAPALI TARİFİ YOK LÜGATTA KIRPIK HİLE TAŞIDI MİMİKLERİNDE İNSAN CANLISI NEKADARDA DOSTHANE YERİNDEYSE ACİZ KALP BASINCI BANA DÖNÜK AĞIR BİR SUÇLAMA TÜFEKLERİMİ TEMİZLE YAĞLA KALKIŞ İZNİ ALAMADI AKLIM O ANDA TIRNAK YEDİREN VAKKA BUYURUN ŞÖYLE TAKLAYA ADINA SAKLA FAZLA BETRA YABANCIYIM BU YÜZYILA CEHALETLE GELDİ LANET HAZIMSIZ BİR METANETLE ÇELİMSİZ BİR KERAMET ZEVKİME GÖRE BİR MUHABBET NİHAYET GELMEDİ İŞİME BEKLEMEK TERBİYE İHLAL OLDU DURUMU BULDU STRES KONUYA DAHİL OLDU SANIRIM VADE DOLDU AVAM BİR KURGU ADAMIN BİRİ VARMIŞ HUZURU YOKMUŞ AKLINDA HAYATI ÇOK KURMUŞ HAYATI SUKUT-I HAYAL OLMUŞ İLİKLERİ ERİMİŞ DONMUŞ BÜYÜYEN TOHUMLARIN SENİ BİR KESEKAĞIDI TAŞLA TAŞLAR OLMUŞ HER BİR DOSTUN HAFİYE KURUMUYMUŞ.

EKSİKLİKLERİNİZ BELİRLENDİ KAFANIZDA MİDENİZDE DNALARINIZDA FAZLA SAYIDA KOLERA BULUNDU ÜSTÜNE ÜSTÜK KALBİNİZDE DEFOLU NE OLACAK BU GİDİŞİN SONU İADELER BU AY SONU UNUTMADAN

UYKU GİRDİ BEDENE HELAL KALKIP GİDENE DELİKSİZ BİR UYKU SOLUĞU DURDU FELÇ İÇİNDE ŞİMDİ HER DUYU YANİ DUYMAZMI NE KONUŞTUĞUMUZU?FIRLATALIM ONA DOĞRU BİR UYDU TEPKİ DUYDU ALGILARIN SU ALDI BENDEN UYARMASI FAZLA VAKİTİN KALMADI SURAT MOTORUN SU KAYNATTI ŞURADAKİ BAYIM HASTALIKLI RENCİDE ETMEYE PEK MERAKLI BUYRUKTUR BULUNSUN EN TEZİNDEN DAİRESİNDE BOĞAZI SIKILI. VAGONA BAĞLI TREN DURAKLARI...AF YASAĞINDAN YARARLANDIM BİR İNSANIN HAYATIYLA OYNADIM SANDIM DİKİZ AYNASINI KIRDIM ARKASINDAN BAKTIM CANIMI SIKMA CANINI YAKARIM KÖŞEYE SIKIŞTIRILDIM YÜZÜNÜ KIZGIN YAĞLA BEN KIZARTMIŞTIM KERBELA'DA ŞEF AŞÇIYDIM ADAMIN BİRİ VARMIŞ HUZURU YOKMUŞ MİSALİ HEP TAKILDIN YÜZDE KAÇTIR HAFIZA KAYBIN?KENDİ KUYUNU KENDİN KAZDIN ÜMİTSİZ BİR VAKKASIN.

>>beat by YUNUS ÖZYAWUZ(aka SAGOPAKAJMER-DJ MIC CHECK)

Kolera - Avam Bir Kurgu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolera - Yarim Gönülle Bir Öpüş

Kolera - Yarim Gönülle Bir Öpüş

(Sagopa Kajmer & Kolera) Sagopa Verse: Rüzgar essin, ümitlerin serinlesin Tepe taklak olsun güneşin yaktığı zemin Ben bir kalıp buz. Rap dudaklarıma vantuz Lan olum bak burası koca denizde iki kaşık tuz Bedenimle sevgili olduğumdan bu yana geçmiş bir dolu sene. Çok ihanet etmişim bilmeden zavallı bene. Caddeler pişmanmış beni gördüklerine Ağırlık olmuşum soğuk kaldırımlar üstünde, et...
  2. Kolera - Bir var Bir Yok

Kolera - Bir var Bir Yok

(Sagopa Kajmer & Kolera) Nakarat: Birgün siyah renge sor hep karanlık içini yakar bembeyazdım kirlendim, taşlandım yuhlandım bittim birgün al sancımı çek gör!... Sinmiş içine kapanmış ağlar bir var bir yok bedenim, tercihimde hakkım yatar Sagopa Verse: Gökyüzünden baktığımda insan karınca görünür yerden yükseldikce cüssen giderek küçülür bugün esen rüzgarlar zerrelerimi aldı benden...
  3. Kolera - Bir Dilek Hakkı

Kolera - Bir Dilek Hakkı

Ben Esen rüzgarla geldim bir Eylül günü Ağaçtan düştüm bu asfalta terkedildim Bir yanlızım , yanlızlığımı paylaştım Paylaştıkça yanlızlaştım İlkokulda arkadaştım lisede şeytanlaştım Çünkü şeytanla tanıştım saflık benden güçlü bir zaman Ben de güçtüm gel zaman git zaman Kolo mübarek olsun gazan burda olsa da ahirette olmasın tasan Her an kırılmaya hazır bir biblo gibiyim köşemde Üzülürüm renkli...
  4. Kolera - Bir Bilsen

Kolera - Bir Bilsen

hakkımda konuşulur ama şahsiyetim bilinmez bir ganimettir ciğerinden geçen her nefes gitti giden hiç gidenden var mı ses biri yer biri bakardı öyle koptu kıyamet büyüklük göstermekti küçüklüğe alamet görünüyor ruhunun çirkin köşeleri öyle güzelsin ki hala elmasın çamurlu hali parlamadığını fark ettin oldu akıl balii böyle dosta malüm olur alemin tüm halleri yalnız kalınabilen bir yer var mı...
  5. Kolera - Sen Nasıl Bir İnsansın

Kolera - Sen Nasıl Bir İnsansın

Yağdı yağmur aktı sel Doğdu Eylül'ün kızı esen Günün sürpriz ismi Ehlen ve Sehlen Çok zaman kaybetti deve pireyle Ben de küçüktüm eskide Göğe bakardım Gözlerim dönerdi maviye Gergedanın ezik kalbim üzerinde koşturması Aynı benin farklı el de yepyeni bir hal alması Uykudan evvel yolculanan günün hatırlanması Derinden bir iç yanması (YANDIM..) Bana gelirsen kalbin elinde gel...

Sayfayı Paylaş