gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Kolera - İstisnalar Kaideyi Bozmaz

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

(Sagopa Kajmer & Kolera)
    İstisnalar kaideyi bozmaz, bu civan bu civarda fazla tozmaz. Elimi verdim, kolumu kaptın, gözümü çektim, aklımı aldın. Yaşam mı ben mi bedbahtım ? Sallanırsa da yıkılmaz tahtım. Canım yanar ödün kopar canım, tabularımı kendim yazdım.
    İstisnalar kaideyi bozmaz, kuru yanında yaş telaş yapmaz. Eli uzun alemin, cebi de tenha, sivri dillerin alayı kesilir anla.
    İstisnalar kaideyi bozmaz, kuru yanında yaş telaş yapmaz. Eli uzun alemin, cebi de tenha, sivri dillerin alayı kesilir anla.
    Paranın değeri arttı millet, insan değeri battı. Kimlere kaldı artı ? Sendeniz bir boş vakit arakladın, poponsa yan gelip de yattı. Yine mi komada martı ? İşlevsizlerin hepsi karttı. Hanginiz bu piste havlu attı ? Vaktim geldi çattı, kiminde temmuzun yakıydı, kimisi marttı. Cebimde biriken az buçuksa şanstı. İşler organize edildi ve amiral battı. İstisnalar kaideyi bozmaz, kuru yanında yaş telaş yapmaz. Eli uzun alemin, cebi de tenha, sivri dillerin alayı kesilir anla. İstisnalar kaideyi bozmaz, kuru yanında yaş telaş yapmaz. Eli uzun alemin, cebi de tenha, sivri dillerin alayı kesilir anla.

Kolera - İstisnalar Kaideyi Bozmaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolera

Kolera

Epidemi ve hatta pandemiler yapan, aşırı su ve elektrolit kaybı ile, tedavi edilmediği takdirde hipovolemik şoktan ölümle sonuçlanabilen tarihi bir infeksiyon hastalığıdır. Etyoloji: Koleranın etkeni Vibrio cholerae’dır. Vibrio genusu çok geniş olup insanlar için klinik önemi olan ve olmayan çok sayıda, gram negatif, virgül şeklinde bakteriyi içerir. V. cholerae 01 gibi toksin salgılayarak...
  2. kolera

kolera

Kolera Rüyada bir yerde kolera çiktigini görmek orada savas veya ihtilal olacagina delalet eder. Ibni Sirin'e göre; taun veya veba ve kolera görmek, bela ve kedere yorumlanir. Rüyada koleranin salgin bir halde devam ettigini görmek, sehit olarak ölecegine isarettir.
  3. diyet kola orucu bozmaz!

diyet kola orucu bozmaz!

Ünlü din adamı Zekariya Beyaz, Ramazanın girişiyle oruç tutanları rahatlatan yeni bir açıklama daha yaptı. Açıklamasında Zekariya Hoca, diyet kolanın içinde şeker ve kalori yapıcı maddeler olmadığı için orucu bozmayacağını belirtti. Zekeriya Hoca şu anda sucuk ve pastırma ile ilgili analiz yaptırdığını galiba bunlarında orucu bozamayabileceğini analiz sonuçlarındna sonra bunu kamuoyuna...
  4. Kolera - Psikolog

Kolera - Psikolog

Adım kolera doktor bey, izninizle şöyle uzanıvereceğim ,anlatacağım şeyler hoşunuza gitmeyecek, dikkatinizi çekerim. Karanlıktan korktuğum için gözlerimi kapıyordum aslında Yakalım onu nereden giydim o şövalye zırhının yanına geldim ve merhaba Bunca yıldır yırtınanların payıma düştüğü aldım şefkat yanıma Gel gör tırman sizden koyduğunuz teşhisi paranoya Muayenehanenizin camlarını kırdığım için...
  5. Kolera - Kurgubilmi

Kolera - Kurgubilmi

verse1 sırrımın biri benim sanırım bu denli önemli nedenli gerekli kader hassasiyeti kokteyl gulusleri sicakli karsivi fotokopi yuzleri sen meshur kucuk hircin rap dinamosu kackin kac kere çınlar sag kulagin giristeki kiristen kirisi kirda kac kacak collection lakin ruh halim edepli ne demeli dert tetikte sert kotekle tek sebeble silerim ipi ger kolera sozune gelinsin biriciksin biri soylesin...

Sayfayı Paylaş