gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Kolera - Kolodelphia (ft. Luminous Flux )

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Seyret hal-i üstad derya gibi muntazamKaydet her kelimesinde muazzam intizamSebat et sözümde oyuna gelme ihtiyatlı ol breAzam oldu zaten insan yaratılanlar içindeYaşına göre sen büyüksün, başına göre bi başkasıBizim tektir amma kiminin her gün degişir aşkısıİntihar ederken bile bir '' ya ölürsem? '' kaygısıÇoktan aradıgını unutmuş dalgın insan tayfasıKapıyı çalar ecel gözünden geçer ezelGel bugün zoru becer gayrı ele ne geçerBilmem ölüm kimi seçer ? o gün kim öne geçer ?Heba olan hayatına karamsar bir elvedaAy olsan güneş dogunca batacaksın sen de her yıldızgibiAh bıraksam üzerlerine saldıracaksın köpek gibi. NefretAh tabi ya, ölüm ani ya. Nasıl unutulur dünya fani ya?Çekip alır üzerinden agırlıgı ya tek hakim var gül baki ya ?Oku belki Furkanla yol bulursun çürük elmanın yanında bozulursunÜzülmez ki incitirken bu alem tek kalpliysen tek aşkınvarÖfkelenmek her insanın hakkıdır mayhoş anlar herşekerden tatlıdırHuzur alna akındır susmak bazen hatadır, bazı kere de hayadır Hep senin bir yaptıgıni iyilik ve çıkardıgındır( Luminuous Fluxx ) Ah tabi ya, ölüm ani ya. Nasıl unutulur dünya fani ya?Çekip alır üzerinden agırlıgı ya tek hakim var gül baki ya ?( Luminuous Fluxx ) Oku belki Furkanla yol bulursun çürük elmanın yanında bozulursunÜzülmez ki incitirken bu alem tek kalpliysen tek aşkınvarÖfkelenmek her insanın hakkıdır mayhoş anlar herşekerden tatlıdırHuzur alna akındır susmak bazen hatadır, bazı kere de hayadır Hep senin bir yaptıgıni iyilik ve çıkardıgındır

Kolera - Kolodelphia (ft. Luminous Flux ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sagopa Kajmer - La Kayyume İllahu (ft. Kolera)

Sagopa Kajmer - La Kayyume İllahu (ft. Kolera)

Papatyaları koklar küçük kız burnuna polenleri yapışır hapşırtır, papatyaları koklar küçük kız... Pirinç tarlasında taşken aranıza karışan gam oldum aman Allah ım onlardamı olgunken ham oldu?Ben deriz derim her işyerinde tabldot etin,huyunu zerkettin ve olgun kelek oldu.Bence fazla hızlı çarptı duvara başvuran bana her vuruşta karavanaydı hakkı silahın oysa alamadın feyz,kendi atını sattı şu...
  2. Sagopa Kajmer - Duygu Sömürgesi (ft Kolera)

Sagopa Kajmer - Duygu Sömürgesi (ft Kolera)

Karnina islemis kiskancli sezim takim nankor Ey kor album kapaklarini acda adimi gor Kokan les azinla yaptin rap diz ve itici Sukurki kellem kurtulcu sen yedin o cekici Tek bir sarki yaparim alirim havani Sen bilirsin ve kahpe bunu bilirken neden sonuca isteriksin Evliyayi rap onunde tek kelimeleyle geyiksin Testislerini tutma Televisyonda cok komiksin (wooo) 'Ben' = 'I' soyle seni neden...
  3. Kolera - Küllendim Yıllarla (ft Abluka Alarm)

Kolera - Küllendim Yıllarla (ft Abluka Alarm)

(WERSE 1) Hurda kelime kurduğum plan hile,bir et yığını halinde,çıkışı olmayan yollara uzan sırma akıllı tek bıyık üzerinden bakan varlıkla yaşayan bir ömür doldu.Kalplardeki inattan oyunlarda soldu artık ben yazarım önüme geldiğince kazarım aklıma.imha boranı yapan tek alçağa,saldırdımda raple ihanetin tadına baktım,dünümü silip geleceği yazdım ben mic tım azdım.Ezdilerde bir çok gönülü...
  4. Kolera - Günlerim Ağlak (ft. Sagopa Kajmer)

Kolera - Günlerim Ağlak (ft. Sagopa Kajmer)

VERSE 1 (SAGO) GÜNLERİM AĞLAK SABRIN SONU SELAMETE WARSA DA FAYDASI YOK GÖZLERİM SAĞANAK VARSIN SÖZÜM OLSUN GÜLÜCÜK MERHAMET OLMASIN DEFTERİM SIĞINAK YAZDIKLARIM AYRILIK DAMARIMDA KAN BİTMİŞ GÜNLERİM AĞLAK SALICAKLA KAL BENDEN UZAK DUR YAKIN OLMAX2 RUHUNU TAMİR ETTİR WE İKİ YERİNDEN BIÇAKLA KENDİNİ BAZEN NEDEN BENCİLSİN YADA ÇOK SAF SEN MAF BU CİVARDA YOK MUDUR AF AMA MAHÇUPSUN MAHKUM...
  5. Kolera - Aklımın Odaları (ft. Sagopa Kajmer)

Kolera - Aklımın Odaları (ft. Sagopa Kajmer)

Emeklemekle başlar hayatın yolları Ayak nasır tutar madalyon çift taraflı Naçizane ben ozan dizelerim sızı Hangi birimiz yaşadı tek taraflı Sorma gitsin Yokuşlarım nefes kesselerde ben yolumda Sersefil çakıl taşı modunda direnir oldum Sebepsiz arbedemdin dilimde küfre döndün Özürlerimdin bugüne kabulsüz bir teklif oldun Keyfime değmeyin rüyalarımda karmaşık teranelerde yazarım Olsun varsın...

Sayfayı Paylaş