gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Koleranın Sözlerinden Yapılmış İmzalar

Konu, 'Çöplük' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Koleranın Sözlerinden Yapılmış İmzalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adminler için yapılmış sarkı sözleri

adminler için yapılmış sarkı sözleri

adminler için yapılan şarkı sözleridir. Espiri mayetinde olduğunu belirtmek isterim!!!! Son zamanlar yaptıklarıma bakma nolursun son zamanlarda açtığım anlamsız konulara bakma ne olursun benim aklım başımda değil chatte etiğim küfürleri kafana takma ne olursun onlar ipe sapa gelir şeyler değil bu forumu sevmiyorum dedim yalandı siliyorum üyeliğimi palavra ellerimde anlamlı konular...
  2. Ceza Sagopa ve Koleraya Diss (Ft.Ayben)

Ceza Sagopa ve Koleraya Diss (Ft.Ayben)

ayben kolera diss ayben koleraya diss ceza sagopa kolera sagopa ceza ve koleraya =ayben= ben denedim oldu kızlar rap e gelebilir eledi boğdu görebilir açıkara farkı koydum cep delik cepken delik kevgir misin be kardeşlik beni süzebilecek süzgeç olmadı seni delebilir her şey zer geç bile kar etmedi rap kutuyu ben açtım ben çıktım sen kaçtın ablandan ders al rapimizin ömrü aynı yıl zira sen...
  3. imzanızda kullanabileceğiniz duygusal sözler

imzanızda kullanabileceğiniz duygusal sözler

duygusal içten sözler derin duygulu sözler koca sehirde bir basınayımm....yha ölüm kurtaracak beniii... ydaaa senn!!!her defasında ucurmun kenarında buluyorum kndimiii... intihar mı amacım,yoksa kayboluş mu?kurtulmak mı istiorumm,yok olmak mı?acıyan bir tarafım yok artık benmm..acılar bileeee dost olmus bana...körelmiş ruhumm... haz duyamıorm sevgden yada nefrettenn...bos kaldı içimm.. hc br...
  4. rap sözlerinden imzalar

rap sözlerinden imzalar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. imzalar...

imzalar...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş