gebe
  1. gizemli kahve

gizemli kahve Forum Okuru

koleston gizemli kahve deneyen varmı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında gizemli kahve tarafından paylaşıldı.

selam aranızda koleston saç boyasının gizemli kahve rengini deneyen ve kullanan varmı varsa nasıl memnunmusunuz bende saçlarım için bu rengi düşünüyorum boyandığında nasıl duruyor saç rengimi değiştirmeme değecek bir renkmi tavsiye edermisiniz

2. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    ben kolestondan hiç memnun değilim kahvesini bilmiyorum ama koleston istediğim ve görünen rengin hep 2 renk koyusunu çıkarıyor.Kesinlikle koleston kullanmama kararı aldım.

koleston gizemli kahve deneyen varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kahve:)

kahve:)

hayatın anlamı yaşananlarda gizlidir.:)eğer hayatı keşfetmek isterseniz çevrenize ve yaptığınız işlerde hangi duygular içinde olduğunuza dikkatlice bir bakının... :) Her kahve aynı tadı taşımaz... Nerede içiyorsan, kiminle içiyorsan ona göre değişir... :):) *Sahilde oturduğun rüzgarlı bir sonbahar günü, en sevdiğin dostun ağlarken içtigin kahvenin tadı kederlidir... Kahve telvesine...
  2. koleston kumral saç rengi deneyen varmı

koleston kumral saç rengi deneyen varmı

selamlar kendimle ilgili bir imaj değişikliği istiyorum koleston kumral rengi çok hoşuma gidiyor bu rengi aranızda deneyip kullanan oldumu nasıl memnunmusunuz yorumları paylaşırsanız memnun olurum
  3. koleston karamel deneyen varmı

koleston karamel deneyen varmı

selamlar aranızda koleston karamel rengini deneyen oldumu bende denemek istiyorum ama önce yorumlara bakarak karar vermek istedim deneyenler nasıl memnunmusunuz çabuk akıyormu saçlarda nasıl duruyor
  4. hint kınası saç boyası deneyen varmı

hint kınası saç boyası deneyen varmı

merhaba arkadaşlar aranızda hint kınası saç boyası kullanan varmı saçlarımı boyatmayı düşünüyorum ama sağlıklı bir şekilde olmasını istiyorum hint kınasımı yoksa saç boyasımı daha iyi bu konuda kararsız kaldım hint kınası ile saçını boyayanlar nasıl memnun kaldınızmı izlenimlerinizi ve yorumlarınızı öğrenebilirmiyim
  5. Gebelikte fazla kahve düşüğü tetikliyor

Gebelikte fazla kahve düşüğü tetikliyor

Çoğumuz için sabahları bir fincan kahve içmek bir ritüel halini aldı. Üstelik bunun haklı gerekçeleri de var. Kahvenin içeriğindeki kafeinin vücudumuzda yarattığı en önemli etkiler bizi uyarması ve mutluluk hormonu olarak bilinen dopaminin salgılanmasını sağlamasıdır. Ancak kafein aşırı derecede alındığında hamileler için tehlike oluşturabilir. VKV Amerikan Hastanesi Kadın Sağlığı Ünitesi...

Sayfayı Paylaş