gebe
  1. koleston

koleston Forum Okuru

koleston karamel deneyen varmı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında koleston tarafından paylaşıldı.

selamlar aranızda koleston karamel rengini deneyen oldumu bende denemek istiyorum ama önce yorumlara bakarak karar vermek istedim deneyenler nasıl memnunmusunuz çabuk akıyormu saçlarda nasıl duruyor

koleston karamel deneyen varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. krem karamel

krem karamel

Malzemeler 2 ÇAY KAŞIĞI VANİLYA 8 ADET YUMURTA 1-1,5 BARDAK ŞEKER 1 LT. SÜT Yapılışı BİR KABA YARIM BARDAK TOZ ŞEKER KOYUP, HAFİF ATEŞTE YAKMADAN ERİTİN.15 DK. SONRA KEHRİBAR KIRMIZISI BİR RENK ALINCA ŞEKERİN YARISI MİKTARINDA SU İLAVE EDİP,BİR TAŞIM KAYNATIN. YAPTIĞINIZ BU KARAMELİ, KREM-KARAMEL KALIBININ DİBİNE BOŞALTIN. BİR TENCEREYE 1 BARDAK TOZ ŞEKER, 3 BÜTÜN YUMURTA VE 5 YUMURTA...
  2. Hürrem karameli

Hürrem karameli

hürrem karameli hürrem karameli saç rengi kimlere yakışır saç boyası hürremin rengi kimlere yakışır Son günlerde Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Hürrem'in saç rengi kuaförlerde çok boyanan,hazır boyalarda da çok satan renkler arasındaymış.. Karamel rengi diye tabir edilen Hürrem'in saçlarını sizler nasıl buluyorsunuz bilmem ama ben bu rengi beğeniyorum..
  3. koleston kumral saç rengi deneyen varmı

koleston kumral saç rengi deneyen varmı

selamlar kendimle ilgili bir imaj değişikliği istiyorum koleston kumral rengi çok hoşuma gidiyor bu rengi aranızda deneyip kullanan oldumu nasıl memnunmusunuz yorumları paylaşırsanız memnun olurum
  4. koleston gizemli kahve deneyen varmı

koleston gizemli kahve deneyen varmı

selam aranızda koleston saç boyasının gizemli kahve rengini deneyen ve kullanan varmı varsa nasıl memnunmusunuz bende saçlarım için bu rengi düşünüyorum boyandığında nasıl duruyor saç rengimi değiştirmeme değecek bir renkmi tavsiye edermisiniz
  5. hint kınası saç boyası deneyen varmı

hint kınası saç boyası deneyen varmı

merhaba arkadaşlar aranızda hint kınası saç boyası kullanan varmı saçlarımı boyatmayı düşünüyorum ama sağlıklı bir şekilde olmasını istiyorum hint kınasımı yoksa saç boyasımı daha iyi bu konuda kararsız kaldım hint kınası ile saçını boyayanlar nasıl memnun kaldınızmı izlenimlerinizi ve yorumlarınızı öğrenebilirmiyim

Sayfayı Paylaş