gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

koli bandından heykeller

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: koli bandından heykeller

anaaaaaaaaa:D

3. Heaven

Heaven Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok güzeller ilginç emeğine sağlık..

4. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

bazıları ruh gibi duruyor çok ilginç :D

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

wooowwwwwwwwwwwww süper

koli bandından heykeller konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolide teslim edilen bebkler

Kolide teslim edilen bebkler

Koli... Bebeler öldu. Kolide verdiler. * Soru şudur aslinda: "Nasil verilmesini isterdiniz?" * Mesela, kolide degil, kucuk boy tabutta verseler, vicdanimiz rahat mi edecek? Ya da ne bileyim, ceset torbasina koysalar, ustune bir de kurdele baglasalar, "bravo hastaneye" mi diyecegiz? Pit pit atmaya gayret ederken o minik yurekler, hijyene dikkat etmemisiz de,...
  2. yumurta kolisinden lamba yapılışı

yumurta kolisinden lamba yapılışı

lambanın yapılışı lamba yapılışı yumurta kolisinden neler yapılır Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayın
  3. Yumurta kolisinden harika lambalar

Yumurta kolisinden harika lambalar

yumurta kolisinden neler yapılır koliden neler yapılır Meleklerim bunu görünce bayıldım ya.Ne kadar güzel birşey yapmışlar.Ben yumurta kolilerini yumurtaları yerine yerleştirince direk çöpe atıyorum.İşime yaramıyor çünkü.Meğersem o işime yaramaz dediğim kolilerden ne güzel bir lamba oluyormuş.Gerçekten çok hoşuma gitti. Bu kız ne diyor diyeceksiniz şimdi:DBildiğimiz yumurta kolilerini...
  4. Yara bandının icadı, yara bandını kim buldu

Yara bandının icadı, yara bandını kim buldu

Bu yazı: Yara bandının icadı, yara bandını kim buldu içerik kısaca.. yara bandını ilk kim buldu, yara bandı ne zaman bulundu, yara bandı nasıl icat edildi hakkında bilgiler içermektedir. Ecza dolaplarında asla eksik olmayan yara bandı, kim tarafından ve hangi tarihte icad edilmiştir diye hiç merak ettiniz mi Melek'ler? Ben ettim ve sizinde merak etmenizi sağladım, ee meraklarıda giderim...
  5. Hamileyim koşu bandına çıkmam zararlımıdır?

Hamileyim koşu bandına çıkmam zararlımıdır?

hamilelikte koşu bandı kullanılırmı,hamilelikte koşu bandı sakıncalımıdır,hamilelikte koşu bandı kullanmak risklimidir,gebelikte koşu bandı kullanma hakkında bilgiler Günümüzde gebelik ile ilgili doğruluğu bilinmeyen pek çok efsane dolaşmaktadır. Ayrıca kadınlar da riskli doğum endişesi yüzünden bu efsaneler söz konusu olduğunda bebeklerini düşünerek dikkatli davranırlar. Ancak son...

Sayfayı Paylaş