gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kollardaki Tüyler Nasıl Alınır?

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kollardaki tüyler, kol tüyleri nasıl alınır, kollarda tüylenme

Sevgili melekler, kışın uzun gömlekler, kazaklar, hırkalar altında gizlenen kollardaki tüyler, yaz olup havalar ısınınca ne yazık ki göze batmaya başlar. Uzun giyseniz çok sıcak, kısa giyseniz görüntü kötü. Yapacak tek şey onlardan kurtulmak ama nasıl?

koldaki-tüyler.jpg

Bunun için elbetteki işinin ehli bir uzmandan yardım almanız en doğrusu olacaktır. Güvenilir ve temiz bir yerde yaptıracağınız lazer epilasyon seanslarıyla bu dertten ebediyyen kurtulmanız mümkün. Eğer epilasyon yaptırmak belki maddi açıdan size uygun gelmiyorsa onun yerine bu tüyleri sarartmak için krem kullanabilirsiniz. Çeşitli kozmetik markalarının piyasaya sürdüğü tüy sarartıcı ürünlerle kollarınızdaki tüyleri sarartabilir, bir nevi kamufle olmalarını sağlayabilirsiniz.

Bunun dışında sir ağda da seçenekleriniz arasında yer alabilir. Bu uygulamayı da yine uzman birinden yardımla yapacağınız gibi evde kendiniz de uygulayabilirsiniz.

Bu yöntemlerden hangisini yaparsanız yapın sakın kollarınıza jilet vurmayın. Zira jilet hem kılların daha sert ve fazla çıkmasını sağlar ve kollarınızı tahriş eder, daha sık tüy çıkmasına sebebiyet verir..

melelermekani.com
    by TİTAN

Kollardaki Tüyler Nasıl Alınır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kol bölgesindeki tüyler

Kol bölgesindeki tüyler

koldaki tüylerden kurtulma kol tüyleri kollardaki kıllardan kurtulma koldaki kıllardan kol kılları nasıl alınır Kol bölgesinde bulunan tüylerden kurtulmak isteyenler için bazı tavsiyelerde bulunmak istiyorum.Özellikle yaz aylarında açığa çıkan bu tüylerden nasıl kurtulabilirsiniz işte cevabı Özellikle kollardaki tüylenmeler, genç kızlar ve kadınları rahatsız etmektedir. Bununla ilgili bir kaç...
  2. tüylerden nasıl kurtulurum??

tüylerden nasıl kurtulurum??

kıllardan nasıl kurtulunur arkadaşlar yaz geliyor ve tüyler yine başımıza bela olmaya başladı.şöyle kalıcı,evde hazırlanabilecek bitkisel yöntemler bilen varsa yazsın lütfen.ben dolunaylı bir şeyler duydum ama ne kadar doğrudur bilmiyorum batıl inanç gibi bir şey deneyenler varsa bilgi verebilir mi
  3. kollarımdaki tüylere çare ne olur

kollarımdaki tüylere çare ne olur

Kızlar benim derdim kollarımdaki tüyle. Çok fazla ve koyu renk.Tüy sarartıcı kullanıyorum yazın ama hemen etkisi geçiyor onun da bıktım artık, canımdan bezdim. Ağda ile alsam fırça gibi çıkacak korkuyorum. Epilasyona da güvenemiyorum.Benim gibi olan ya da tavsiyesi olan varmı ? :((
  4. Köpek Tüyleri Nasıl Temizlenir

Köpek Tüyleri Nasıl Temizlenir

köpek tüyü temizliği, köpek tüyleri ne ile temizlenir, köpeklerin tüyleri nasıl temizlenir Evcil hayvan dostu köpeğinizin tüyleri bazen özellikle ev ortamın da sıkıntı yaşatır. Her yere dökülen ve bulaşan köpek tüylerinin en pratik şekilde nasıl temizlemeniz konusun da sizlere işinize yarayacak bilgileri bu yazımız da paylaşıyoruz. köpek tüyleri nasıl temizlenir? Köpek tüyü temizlerken...
  5. Kordon kanı nasıl alınır?

Kordon kanı nasıl alınır?

Bebeğin göbek kordonu plasenta (bebeğin eşi) aracılığıyla anne ve bebek arasında kan yani besin ve oksijen alış verişini sağlar. Doğumdan sonra bebeğin göbek kordonu kesilir ve göbek kordonunun kalan kısmı ile plasenta dışarıya kendiliğinden yarım saat içerisinde atılır. Bebeğin göbek kordonu kesildiken sonra kordon içerisinde kalan kana kordon kanı diyoruz, bu kanı özel yöntemlerle alıp...

Sayfayı Paylaş