gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kollarımdaki tüylere çare ne olur

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar benim derdim kollarımdaki tüyle. Çok fazla ve koyu renk.Tüy sarartıcı kullanıyorum yazın ama hemen etkisi geçiyor onun da bıktım artık, canımdan bezdim. Ağda ile alsam fırça gibi çıkacak korkuyorum. Epilasyona da güvenemiyorum.Benim gibi olan ya da tavsiyesi olan varmı ? :((

kollarımdaki tüylere çare ne olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tüyler neden diken olur

tüyler neden diken olur

tüyler neden diken diken olur Stres ve heyecanı ifade etmekte kullanılan bir deyim olan 'tüylerin diken diken olması'nın, aslında vücudumuzun soğuk havalarda kullandığı bir yöntem... Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Ana Bilim Dalı Başkanı Yard. Doç. Dr. Ahmet Demircan, yaptığı açıklamada, vücudun soğuktan korunmasının önemli olduğunu belirterek, bunu sağlamak için dokuların bir...
  2. 'Vücudumuzdaki tüylerin jiletle alınması, onların daha gür çıkmalarına neden olur

'Vücudumuzdaki tüylerin jiletle alınması, onların daha gür çıkmalarına neden olur

tüylerin alınması jiletle tüy almak hamilelikte tüylerin alınması rüyada jiletle kesilmek rüyada tüylerini almak Tıraş edilmiş tüyler, kimi zaman ele daha gürmüş gibi gelir. Ama bunun nedeni, jiletle kesilmiş tüylerin uçlarının, jiletle kesilmemiş tüylerdeki gibi sivri değil de küt olmasıdır. Tüyler bir süre uzadıktan sonra, bu sertlik de ortadan kalkar. Öneri: Tüylerinizi...
  3. Tüylerimiz neden 'diken diken' olur?

Tüylerimiz neden 'diken diken' olur?

Genellikle yaşanan stres ve heyecanı ifade etmek için kullanılan bir deyim olan ''tüylerin diken diken olması''nın asıl sebebi ne olabilir? Nedir türylerimiz diken diken sebep? İşte cevabı: Genellikle yaşanan stres ve heyecanı ifade etmekte kullanılan bir deyim olan ''tüylerin diken diken olması''nın, soğuk havada vücudun ısı depolama yöntemlerinden birisi olduğu bildirildi. Gazi...
  4. Kol bölgesindeki tüyler

Kol bölgesindeki tüyler

koldaki tüylerden kurtulma kol tüyleri kollardaki kıllardan kurtulma koldaki kıllardan kol kılları nasıl alınır Kol bölgesinde bulunan tüylerden kurtulmak isteyenler için bazı tavsiyelerde bulunmak istiyorum.Özellikle yaz aylarında açığa çıkan bu tüylerden nasıl kurtulabilirsiniz işte cevabı Özellikle kollardaki tüylenmeler, genç kızlar ve kadınları rahatsız etmektedir. Bununla ilgili bir kaç...
  5. Kollardaki Tüyler Nasıl Alınır?

Kollardaki Tüyler Nasıl Alınır?

kollardaki tüyler, kol tüyleri nasıl alınır, kollarda tüylenme Sevgili melekler, kışın uzun gömlekler, kazaklar, hırkalar altında gizlenen kollardaki tüyler, yaz olup havalar ısınınca ne yazık ki göze batmaya başlar. Uzun giyseniz çok sıcak, kısa giyseniz görüntü kötü. Yapacak tek şey onlardan kurtulmak ama nasıl? Bunun için elbetteki işinin ehli bir uzmandan yardım almanız en...

Sayfayı Paylaş