gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113

Kolonya şişesinden şarj çantası

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

Kolonya şişesinden şarj çantası yapma konusunu incelemektesiniz.Geridönüşüm projelerimizle harikalar yaratmaya devam ediyoruz.Telefonlarımızı şarj ederken mutlaka masa,yer,raf vs gibi alanları kullanırız.Bu da estetik açıdan gerçekten hoş bir görüntü oluşturmuyor.Bu görüntü kirliliğinden kurtulmak için sizlerle paylaşmak istediğimiz bir fikrimiz var.Biten kolonya şişesinden şarj çantası yapmaya ne dersiniz?
    Kolonya şişesinden şarj uygulaması oldukça kolay ve üstelik maliyeti olmayan bir çalışma.Gerkli olan malzeme boş bir kolonya şişesi ve evinizde artan bir kumaş parçası.

UYGULAMA

Ön tarafı kısa arka tarafı uzun olacak şekilde çizilir.Çizilen yerlerden kesilir.Kesilen yerler tırtıklı olacağından zımpara ile pürüssüzleştirilir.Şişenin şekline göre kumaş kesilir.Şişenin üzeri tutkal ile kaplanır.Etrafı kumaş ile sarılır.Şarj aparatının geçeceği alanın plastik ve kumaş kısmı da kesilir..Ve işte şarj çantanız hazır ;) Yeni projelerimiz için bizleri takip etmeye devam edin

0.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

prenses 1989 bunu beğendi.
  2. prenses 1989

prenses 1989 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    619
    Ödül Puanları:
    93
    çokk güzellllllllllllll olmuşşş :p:p

BEYZA21 bunu beğendi.
  3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
    Evet güzel ve kullanışlı bir çalışma.Teşekkürler :)

4. ayça aydın

ayça aydın Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    bayıldım harika olmuş.

Kolonya şişesinden şarj çantası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ucuz Kolonyaya dikkat...

Ucuz Kolonyaya dikkat...

Ucuz kolanyaya dikkat!! VAN (İHA) - Van Lazer Güzellik Merkezi Mesul Müdürü Dermotoloji Uzmanı Dr. Eda Kıroğlu, ucuz kolonyaların mikropları kırma yerine tam tersine derinin bütünlüğünü bozarak mikroplara bir yerleşim yeri hazırladığını belirtti. Özellikle bayram ve özel günlerde kolonya tüketiminin daha fazla olduğunu belirten Dermotoloji Uzmanı Dr. Eda Kıroğlu, yaklaşan Ramazan bayramını...
  2. kolonya

kolonya

hamilelikte kolonya kullanımı hamilelikte koklamak gebelikte kullanımı gebelikte Kolonya Rüyasında kolonya koklayan kişinin, dert içinde olduğuna ve bu dertlerin devam edeceğine yorumlanır. Rüyasında kolonya koklayan kişinin, dert içinde olduğuna ve bu dertlerin devam edeceğine yorumlanır. Güzel, temiz, şeffaf şişede ise kişinin sağlığının iyi olduğunu işaret eder.Rüyada kolonya görmek,...
  3. Çoban çantası

Çoban çantası

çoban çantası çoban çantası faydaları ve zararları çoban çantası, çobançantası, faydaları, bitkisi, otunun zararları, neye iyi gelir, otu, çayı, nasıl kullanılır, bitki, ne işe yarar Daha önce çoban çantası diye bir bitki duydunuz mu bilmiyorum ama, ben henüz yeni duydum. Böyle bir bitkinin varlığından bihaberdim :D:D Şimdi gelin benimle birlikte, bu bitkinin nasıl bir ot olduğunu ve...
  4. Kolonyanın Zararları

Kolonyanın Zararları

kolonya içen bebek kolonya içmenin zararları kolonya, nedir, zararları, koku, nasıl yapılır, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. ben kolonyayı çok severim özellikle limon kolonyasına bayılırım. peki zararları hakkında bilgimiz ne kadar var ? işte bu yazımızda sizlere kolonyanın zararları nelerdir bunları sunuyoruz melekler. Kolonya diyip geçmeyin… Ucuza kaçıp...
  5. Kolonyanın İcadı

Kolonyanın İcadı

kolonya, nedir, icadı, nasıl yapılır, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Eski verilere göre ilk defa 1690’da Almanya’nın Köln şehrinde yaşayan Jean Paul Feminist adlı bir seyyar satıcı yapmıştır. Bu şahıs kolonyayı yaptığı reçeteyi Giovanni Antonio Farina adlı birisine bırakmış, o da yeğeni Giovanni Maria Farine’ya vermiştir. Giovanni Maria kolonya yapımı üzerinde...

Sayfayı Paylaş