gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kolpa Böyle Ayrılık Olmaz şarkı sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kolpa Böyle Ayrılık Olmaz şarkı sözü var mı sizin sitenizde varsa lütfen bana şarkının sözlerini sunun kızlar. Şimdiden tşkler

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kolpa Böyle Ayrılık Olmaz şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen Sözde Ayrılık şarkı sözleri

Gülşen Sözde Ayrılık şarkı sözleri

gülşen sözde ayrılık gülşen gülşen sözde ayrılık, şarkı sözleri sizler için bu yazımızda arkadaşlar Gülşen'in "Sözde Ayrılık" adını verdiği, 2011 yeni albümün şarkı sözlerini, bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Ben senin o değişmeyen kaderin Ay yanıyor baştan aşağı her yerim Bildiğin o malum günahlara yine girelim, girelim Kalktım geldim, yok yollar uzun Yok sen...
  2. Kolpa Son Nefesim Şarkı Sözü

Kolpa Son Nefesim Şarkı Sözü

Kolpa Son Nefesim Şarkı Sözü Selam arkadaşlar ben kolpa son nefesim şarkısına bayılıyorum ve bu yüzden sizden Kolpa Son Nefesim Şarkı Sözlerini rica ediyorum.
  3. Kolpa Düğüm şarkı sözleri

Kolpa Düğüm şarkı sözleri

Kolpa Düğüm şarkı sözleri Kolpa Düğüm şarkısı sözleri Merhaba millet kolpa dinlediniz mi bilmiyorum ama kesinlikle dinlemenizi öneriyorum ve sizlerden de Kolpa Düğüm şarkı sözlerini rica ediyorum :)
  4. Kolpa Nasıl Öğrendin Unutmayı şarkı sözü

Kolpa Nasıl Öğrendin Unutmayı şarkı sözü

Kolpa Nasıl Öğrendin Unutmayı şarkı sözü Merhaba arkadaşlar ve bu konumu okuyacak olan tüm millet sizden bir ricam olacak Kolpa Nasıl Öğrendin Unutmayı şarkı sözlerini arıyorum ben. şimdiden yardımınız için tşkler
  5. Kolpa Böyle Ayrılık Olmaz sözleri

Kolpa Böyle Ayrılık Olmaz sözleri

Kolpa Böyle Ayrılık Olmaz sözleri Kolpa Böyle Ayrılık Olmaz şarkısı sözü Merhaba Melek'ler ve Kolpa hayarın olan tüm misafirler, sizler için bu sayfamızda efsane şarkı olan ve Kolpa tarafından yeniden yorum bulup popüler olan Böyle Ayrılık Olmaz şarkısının sözlerini paylaşıyoruz:) Kim derdi ki seninle bir gün ayrılacağız Geçip giden yılları ardından bakacağız kim Derdi ki bitanem gün...

Sayfayı Paylaş