gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kolpa Böyle Ayrılık Olmaz sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kolpa Böyle Ayrılık Olmaz sözleri Kolpa Böyle Ayrılık Olmaz şarkısı sözü

Merhaba Melek'ler ve Kolpa hayarın olan tüm misafirler, sizler için bu sayfamızda efsane şarkı olan ve Kolpa tarafından yeniden yorum bulup popüler olan Böyle Ayrılık Olmaz şarkısının sözlerini paylaşıyoruz:)

Kim derdi ki seninle bir gün ayrılacağız
    Geçip giden yılları ardından bakacağız kim
    Derdi ki bitanem gün gelip bıkacağız
    Ben ve yenik yüreğim yalnız mı kalacağız

Böyle ayrılık olmaz böyle yalnız kalınmaz
    Hani verdiğin sözler hani ellerin nerde
    Hani huzur bulduğum deniz gözlerin nerde
    Hani sen hep benimdin şimdi nerdesin Nerde

Böyle ayrılık olmaz
    Böyle yalnız kalınmaz
    Hani verdiğin sözler

Hani ellerin nerde
    Hani huzur bulduğum deniz gözlerin nerde
    Hani sen hep benimdin şimdi nerdesin nerde

Kolpa Böyle Ayrılık Olmaz sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Olmaz Aşk Böyle Olmaz!

Olmaz Aşk Böyle Olmaz!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kolpa Böyle Ayrılık Olmaz şarkı sözü

Kolpa Böyle Ayrılık Olmaz şarkı sözü

Kolpa Böyle Ayrılık Olmaz şarkı sözü var mı sizin sitenizde varsa lütfen bana şarkının sözlerini sunun kızlar. Şimdiden tşkler
  3. Kolpa Son Nefesim sözleri

Kolpa Son Nefesim sözleri

Kolpa Son Nefesim sözleri Kolpa Son Nefesim şarkısı sözü Kolpa'nın en sevdiğim ama uz
  4. Kolpa Düğüm sözleri

Kolpa Düğüm sözleri

Kolpa Düğüm şarkısı sözü Kolpa Düğüm sözleri Son zamanlarda isyanlarda, bunalımda haykırışta mısınız? O halde bu şarkı tamda size göre arkadaşalrım. Hangi şarkı mı, tabi ki Kolpa düğüm şarkısı :) Söylemek istediğiniz tüm sözleri bu şarkıyla haykırın diyorum Melek'ler:) Dost dediğimiz içimizi yaktı Ah çektiğimiz dışımıza aktı Sevdiğimiz bize bir çaktı Alem kendini o da beni sattı...

Sayfayı Paylaş