gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kolpa Düş Yakamdan sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kolpa Düş Yakamdan sözleri Kolpa Düş Yakamdan şarkı sözü

Merhaba Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler... Bu sayfamızda Kolpa'nın Düş Yakamdan adlı şarkısının sözlerini paylaşıma sunuyoruz :)

Böyle mi öldüm ben
    Kendimi toğrağa gömdüm ben
    Huzurunda da kayboldum
    Gözüm karardı düştüm ben

Yalın ayak dolaşır gibiyim
    Buzdan soğuk caddelerinde
    Yüzün koyun düşmüşüm yere
    Bittim artık giderim ben

Bu son sözlerim sana kalan
    İçinde hep atlamayan
    Ben masalın çirkin kurbağası
    Sen önce beni öpmeyi öğren

Düş yakamdan artık
    Uçsuz bu sevda,
    Bucaksız bu sığınmam,
    Çoktandır fizandayım senden habersiz
    Her yanımda senden bir mektup var
    Alıcısı ben değilim,
    Acıtıyor sebepsiz

Kolpa Düş Yakamdan sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç - Düş Yakamızdan

Kıraç - Düş Yakamızdan

Düş yakamızdan yakamızdan Çek git artık hayatımızdan Yürünmüyor senin sokaklarında Söyle kimler var tuzaklarında Tepiniyor kimi rezil barlarında Kimi aç perişan yakınlarında Anam anam vay Anasız babasız çocuklar Bu soğukta sokakta yatarlar Kınalar yaksın avrat oynatsın O büyük adamlar Adın batsın senin cehalet Çek git artık bizi terket Leşi çıkmış ceset sabahlarında Kimi zehir çeker...
  2. Burak Kut - Düş Yakamdan

Burak Kut - Düş Yakamdan

ay sabit ben nerde güneş batmış sen nerde sevgini ister canım kollarına muhtaçim hani verdiğin sözler umut bağladım sana biraz duygulansana hadi ne duruyorsun gel gel fidanım gel sensin can içim gel sevgilim olmalı gönlüme dolmalı hep benimle olmalısın artık yeter kaç gece ister daha bu sevda bu aşk benden verdiğim yetmedimi çektiğim bitmedimi ne bu ızdırap keder
  3. Gökçe - Düşün yakamdan

Gökçe - Düşün yakamdan

gökçe düş yakamdan Kaybettim kendimi Gören varmı bulan varmı Kaybettim herşeyi Bilen varmı duyan varmı Geri verin Kaybettim inancımı Gururumu umudumu Kaybettim yolumu Biri varmı ışık varmı Zaman varmı Düşün yakamdan Düşün yakamdan Düşün yakamdan Bıktım ben bu hayattan Düşün yakamdan Düşün yakamdan Düşün yakamdan Bıktım ben bu hayattan
  4. Kolpa Düş Yakamdan şarkısı sözleri

Kolpa Düş Yakamdan şarkısı sözleri

Kolpa Düş Yakamdan şarkısı sözleri Kolpa Düş Yakamdan şarkı sözleri Merhaba Arkadaşalr sizden bir ricam olacak Kolpa Düş Yakamdan şarkısı sözlerini arıyorum ben, sizin sitenizde varsa yardımcı olun lütfen.
  5. Kolpa Düğüm sözleri

Kolpa Düğüm sözleri

Kolpa Düğüm şarkısı sözü Kolpa Düğüm sözleri Son zamanlarda isyanlarda, bunalımda haykırışta mısınız? O halde bu şarkı tamda size göre arkadaşalrım. Hangi şarkı mı, tabi ki Kolpa düğüm şarkısı :) Söylemek istediğiniz tüm sözleri bu şarkıyla haykırın diyorum Melek'ler:) Dost dediğimiz içimizi yaktı Ah çektiğimiz dışımıza aktı Sevdiğimiz bize bir çaktı Alem kendini o da beni sattı...

Sayfayı Paylaş