gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kolpa Son Nefesim sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kolpa Son Nefesim sözleri Kolpa Son Nefesim şarkısı sözü

Kolpa'nın en sevdiğim ama uz<un olduğu için ezberliyemediğim Son Nefesim adlı şarkısının sözlerini, bu sayfamızda siz Melek'lerimizle paylaşıyor ve bu şarkıyı tüm arkadaşlarıma armağan ediyorum :)

Son sözü söylemek mi
    sevdiğine git demek mi zordur?
    Bırak beni kendim giderim,
    ardımdan ağlamasan da olur.
    İşe yarar mı bilmem,
    elimde eskitilmiş bir gurur.

Gün gibi ortada,
    çıplak, paramparça ömrüm.
    Ama sen hep hataları,
    içimde kalanları gördün.
    Söz verdim sana,
    çıktım hayatından, yürüdüm.

Son bir kez gördüm;
    dibimi, sonumu, mutsuzluğumu.
    Hangi birini yeneyim?
    Dibi mi, sonu mu, mutsuzluğu mu?
    Olan oldu, geri dönemem.
    Bir rüzgar eser de ürperirsen,
    sebebi son nefesim.

Yenilgiyi hazmedip,
    gururuma hapsedip gidiyorum.
    Yaralarım yarı açık.
    Bendim zaten tek sanık, biliyorum.
    Asaletimden mi bilmem
    yoksa korkumdan mı susuyorum?

Gün gibi ortada,
    çıplak paramparça ömrüm.
    Ama sen hep hataları,
    içimde kalanları gördün.
    Söz verdim sana,

Son bir kez gördüm;
    Hangi birini yeneyim?
    Olan oldu, geri dönemem.
    sebebi son nefesim..

Söz verdim sana,

Son bir kez gördüm;
    Hangi birini yeneyim?
    Olan oldu, geri dönemem.
    sebebi son nefesim..

Kolpa Son Nefesim sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. son nefes

son nefes

Ben, 40 yıllık bir kanser uzmanı olarak maddeyi asan sayısız olayla karşılaştım ve bunları, o olaya şahit olanlarla birlikte belgelereyerek özel bir arşiv yaptım. Bunlardan 1976 yılında yasanmış bir olayı size nakletmek istiyorum. Kanser hastanesinde başhekimken Serap adında genç bir hanim hastam vardı. Bu hastam göğüs kanserine yakalanmış ve tedavi için yurt dışına gitmek istemesine rağmen,...
  2. Son nefesim

Son nefesim

Vazgecemiyorum Once hangisinden baslasam bilmiyorum Sensizligimden mi, yalnizligimdan mi, yoksa bugulu gozlerimden mi? Hep kolay gibi gelirdi yalnizlik, tatmamistim ki! Hep kolay gibi gelirdi unutmak, AsIk olmamistim ki! Oysa sen SON NEFESIM Oysa sen oyle acimasiz ogrettin ki bunlari Oysa sen oyle yalniz biraktin ki Once gozlerin gecti gozlerimden cigliklarla dolu o yolda Sonra...
  3. Kolpa Son Nefesim Şarkı Sözü

Kolpa Son Nefesim Şarkı Sözü

Kolpa Son Nefesim Şarkı Sözü Selam arkadaşlar ben kolpa son nefesim şarkısına bayılıyorum ve bu yüzden sizden Kolpa Son Nefesim Şarkı Sözlerini rica ediyorum.
  4. Kolpa Düş Yakamdan sözleri

Kolpa Düş Yakamdan sözleri

Kolpa Düş Yakamdan sözleri Kolpa Düş Yakamdan şarkı sözü Merhaba Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler... Bu sayfamızda Kolpa'nın Düş Yakamdan adlı şarkısının sözlerini paylaşıma sunuyoruz :) Böyle mi öldüm ben Kendimi toğrağa gömdüm ben Huzurunda da kayboldum Gözüm karardı düştüm ben Yalın ayak dolaşır gibiyim Buzdan soğuk caddelerinde Yüzün koyun düşmüşüm yere Bittim...
  5. Kolpa Düğüm sözleri

Kolpa Düğüm sözleri

Kolpa Düğüm şarkısı sözü Kolpa Düğüm sözleri Son zamanlarda isyanlarda, bunalımda haykırışta mısınız? O halde bu şarkı tamda size göre arkadaşalrım. Hangi şarkı mı, tabi ki Kolpa düğüm şarkısı :) Söylemek istediğiniz tüm sözleri bu şarkıyla haykırın diyorum Melek'ler:) Dost dediğimiz içimizi yaktı Ah çektiğimiz dışımıza aktı Sevdiğimiz bize bir çaktı Alem kendini o da beni sattı...

Sayfayı Paylaş