gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kolpa Yatağın Soğuk Tarafı sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kolpa Yatağın Soğuk Tarafı sözleri Merhaba arkadaşlar kolpa sevenlerden Kolpa Yatağın Soğuk Tarafı sözlerini istiyorum şimdiden tşkler.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kolpa Yatağın Soğuk Tarafı sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolpa Düğüm şarkı sözleri

Kolpa Düğüm şarkı sözleri

Kolpa Düğüm şarkı sözleri Kolpa Düğüm şarkısı sözleri Merhaba millet kolpa dinlediniz mi bilmiyorum ama kesinlikle dinlemenizi öneriyorum ve sizlerden de Kolpa Düğüm şarkı sözlerini rica ediyorum :)
  2. Kolpa Düş Yakamdan sözleri

Kolpa Düş Yakamdan sözleri

Kolpa Düş Yakamdan sözleri Kolpa Düş Yakamdan şarkı sözü Merhaba Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler... Bu sayfamızda Kolpa'nın Düş Yakamdan adlı şarkısının sözlerini paylaşıma sunuyoruz :) Böyle mi öldüm ben Kendimi toğrağa gömdüm ben Huzurunda da kayboldum Gözüm karardı düştüm ben Yalın ayak dolaşır gibiyim Buzdan soğuk caddelerinde Yüzün koyun düşmüşüm yere Bittim...
  3. Kolpa Son Nefesim sözleri

Kolpa Son Nefesim sözleri

Kolpa Son Nefesim sözleri Kolpa Son Nefesim şarkısı sözü Kolpa'nın en sevdiğim ama uz
  4. Kolpa Yatağın Soğuk Tarafı şarkısının sözleri

Kolpa Yatağın Soğuk Tarafı şarkısının sözleri

Kolpa Yatağın Soğuk Tarafı şarkı sözü Kolpa Yatağın Soğuk Tarafı şarkısının sözleri Hiç dinlenizi mi bilmiyorum ama dinlemenizi tavsiye ediyorum. çünkü cidden de hoş bir şarkı, usatalıklı bir yorum... Ve bunun için de sizlere Kolpa Yatağın Soğuk Tarafı adlı şarkısının sözlerini sunuyorum Melek'ler. Ne zaman unutulduk Ne zaman geçmiş zaman Ne zaman hatırladın Adımı ben sormadan Unutulur...
  5. Kolpa Düğüm sözleri

Kolpa Düğüm sözleri

Kolpa Düğüm şarkısı sözü Kolpa Düğüm sözleri Son zamanlarda isyanlarda, bunalımda haykırışta mısınız? O halde bu şarkı tamda size göre arkadaşalrım. Hangi şarkı mı, tabi ki Kolpa düğüm şarkısı :) Söylemek istediğiniz tüm sözleri bu şarkıyla haykırın diyorum Melek'ler:) Dost dediğimiz içimizi yaktı Ah çektiğimiz dışımıza aktı Sevdiğimiz bize bir çaktı Alem kendini o da beni sattı...

Sayfayı Paylaş