gebe
  1. meraklı lazer

meraklı lazer Forum Okuru

Koltuk altı epilasyon için tavsiye var mıııı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında meraklı lazer tarafından paylaşıldı.

Koltuk altı epilasyon için tavsiye var mıııı arkadaşlarım ben de koltuk altıma yaptırmak istiyorum yok zararlı diyorlar yok acır diyorlar lütfen yaptıranlar bu hassas bölgeler için bana tavsiyelerini yazabilirler miteşekkür ediyorum sağolun.

Koltuk altı epilasyon için tavsiye var mıııı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 95 bin memur alımı için kollar sıvandı

95 bin memur alımı için kollar sıvandı

Hükümet, 70 bini sözleşmeli, 25 bini de kadrolu olmak üzere toplam 95 bin memur almak için düğmeye bastı. Milli Eğitim ve Sağlık Bakanlıklarına 20'şer bin sözleşmeli memur alınacak. Kadrolu memurlardan aslan payı ise 10 biner kadroyla Sağlık ve İçişleri Bakanlıklarına düşecek. Radikal'in haberine göre, Alımların yaz ve sonbahar döneminde yapılacağı, ancak takvimin henüz kesinleşmediği...
  2. ağda yada epilasyon sonu kararan koltuk altları için

ağda yada epilasyon sonu kararan koltuk altları için

koltuk altı epilasyon koltuk altı neden kararır vajina kararması ağda yada epilasyon sonucunda bir çok kadının koltuk altı yada vajinal bölgesi kararır. ve bir çok kadın koltuk altı kararmış diye askılı yada koltuk altını açıkta bırakan kıyafetler giymekten kaçınır. işte size artık kararmış koltuk altlarınızı yada vajinal bölgelerinizin eski doğal rengine dönmesi için bir kaç öneri:)...
  3. yunan mitolojisindeki isimleri bilen var mıııı

yunan mitolojisindeki isimleri bilen var mıııı

Ablalarım selamlar ben tuğçe bana acil olarak yunan mitolojisi isimleri lazım ha unutmadan anlamları ile birlikte yazarsanız sevinirim hani misal limos : açlık tanrıçası gibi. teşekkür ediyorum.
  4. koltuk altı terlemesi için çözümü olan varmı

koltuk altı terlemesi için çözümü olan varmı

Yaz olsa tamam da kışın da koltuk altlarım fena terliyor.Dar birşey giyemiyorum, sıktığım deodorantın haddi hesabı yok, insan içine çıkarken utanıyorum.Ne yapbilirim tavsiyesi olan varmı?
  5. koltuk altı lazer epilasyon yaptıranlar

koltuk altı lazer epilasyon yaptıranlar

selamlar koltuk altına lazer epilasyon yaptıran varmı geçenlerde bir arkadaşım koltuk altına lazer epilasyon yaptırıldığında ter kokusu kötü oluyormuş varmı böyle bişey yaptıranlar sizler memnunmusunuz

Sayfayı Paylaş