gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

koltuk altı terlemesi için çözümü olan varmı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yaz olsa tamam da kışın da koltuk altlarım fena terliyor.Dar birşey giyemiyorum, sıktığım deodorantın haddi hesabı yok, insan içine çıkarken utanıyorum.Ne yapbilirim tavsiyesi olan varmı?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Koltuk altı terlemesi her kişide görülmez. Ancak görüldüğünde ve engellenmediğinde sosyal hayatta pek çok sıkıntı yaratabilir. En kötüsü de koltuk atı terlemesini engellemek için kullandığınız deodorant yada sticklerin terinizle birleşerek yaydığı kötü kokudur.
    Koltuk altı terlemesinin cerrahi ve bitkisel olamk üzere pek çok yolu vardır. Ama bunlardan önce bazı önlemler alarak koltuk altı terlemenizi engellemek mümkündür.

Örneğin her gün bir bardak adaçayı içerseniz koltuk altı terlemesini önemli oranda azaltırsınız. BUnun yanında deodorant sürdükten sonra bir miktar pudra,bebeyağı yada limon sürmek da terlemeyi azaltıcı etkiye sahiptir.

Her şeyden önce sağlıklı bir yaşam koltuk altı terlemesini önlemede birincil öneme sahiptir. Aşırı yağlı ve baharatlı yiyeceklerden uzak durmak, içinde sarmısak olan gıdaları tüketmemek, aşırı kilo almamak ve alkol tüketmemek bunu önleyici etkiye sahiptir.

3. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

layd speed dıyorum baskada bısey degıl tıtanım adacayını bılmıyodum denıycem aaaaa cok degısıkmıs

koltuk altı terlemesi için çözümü olan varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Suna Dumankaya’dan koltuk altı kararmalarına doğal çözüm

Suna Dumankaya’dan koltuk altı kararmalarına doğal çözüm

koltuk kararması bıyık kararması koltuk altı kararmalarına bitkisel çözüm Koltuk altı kararmaları özellikle yaz aylarında bayanlar için büyük sorun olur...Ama şimdi sizlere vereceğim Suna Dumankaya'nın koltuk altı kararmaları için çözüm olacak maskesiyle bu dertten kurtulucaksınız bayanlar :tik: Malzemeler: • 1 çay kaşığı vazelin • 1 çay kaşığı elma suyu • 1 çay kaşığı limon suyu...
  2. Koltuk altı terlemesine bitkisel çözüm burada!

Koltuk altı terlemesine bitkisel çözüm burada!

koltuk altı terlemesine bitkisel çözüm koltuk altı terlemesine kesin çözüm evde terlemesi bitkisel doğal koltuk altı terlemesi, bitkisel çözüm, nedenleri, kesin çözüm, neden olur, nasıl önlenir, evde çözüm, sebepleri, Koltuk altı terlemesinin bir çok sebebi vardır Melek'ler. Zira bu konuya piyasada çözüm olacak bir çok alternatif de vardır ama çoğu etkisiz kalır. İşte size koltuk altı...
  3. Koltuk altı kararmasına bitkisel çözüm

Koltuk altı kararmasına bitkisel çözüm

koltuk altı kararmasına bitkisel çözüm koltuk altı kararması vazelin Malzemeler: 1 çay kaşığı vazelin 1 çay kaşığı elma suyu 1 çay kaşığı limon suyu Uygulama: Bir kaba 1 çay kaşığı vazelini alalım üzerine 1 çay kaşığı limon suyu ve 1 çay kaşığı elma suyunu ilave edip karıştıralım. Koltuk altına sürelim ve kurumasını bekleyelim, kuruduktan sonra yıkayalım kurumasını sağlayıp bebe pudrası...
  4. uykusuzluk çekiyorum bitkisel çözümü olan varmı?

uykusuzluk çekiyorum bitkisel çözümü olan varmı?

Arkadaşlar ben çok fena uykusuzluk çekiyorum.Uykum var fakat uyuyamıyorum, benim gibi olan ve çare bulan varmı aranızda?Ama ben bitkisel çözümler arıyorum ilaç değil ..:(
  5. Koltuk altı terlemesi nasıl engellenir ?

Koltuk altı terlemesi nasıl engellenir ?

koltuk altı terlemesi nasıl giderilir,koltuk altı terlemesi nasıl engellenir,koltuk altı teri nasıl önlenir Ter kokusu doğal bir süreçtir. Koltuk altımızdaki ter bezeleri vücudun soğumasına yardımcı olur. Fakat kokuya neden olduğu için özellikle sosyal yaşamı olumsuz etkiler. Koltuk altı terlemesi nasıl engellenir, Ter kokusundan nasıl kurtulunur sorularının cevaplarını öğrenerek koltuk...

Sayfayı Paylaş