gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

koltuk degnegi

Konu, 'J-K' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Koltuk değneği
    Kişinin başkasından yardım alacağına işaret eder.Rüyada koltuk degnegi ile dolastiginizi görmek, çok seyahat edeceginize, ve yasayisinda çok degisiklikler olacagina isarettir

koltuk degnegi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. koltuk

koltuk

Koltuk Evde bulunan koltuklar kişinin eş ve dünyalığına, Resmi dairelerde görülen koltuk sorumlulluk gerektiren iş ve görevlere, Gösterişli koltuk makam ve mansıp sevdasına, gözünü yöneticilik hırsı bürümüş halk avcılığı yapan demagog kimselere delalet eder. Kool ile omuzun birleştiği yerin alt kısmı olan insan vücudundaki koltuk insanın sırlarına, eşler arasındaki sevgi ve muhabbete;...
  2. kol

kol

rüyada kol düğmesi rüyada düğmesi görmek Kol Uzun kol cömert insana, kısa kol yiğit ama kendini beğenmiş bir kimseye, Kolunda acı ve ağrı hissetmek üzüntüye yahut eliyle yaptığı şeyin değer ve kıymet bulmamasına, Kolun kırılması vefat etmeye yahut bir musibete uğramaya, Kolda görülen aşırı kıllar, kişiyi rahatsız edecek borca, Çıplak erkek kolu, kendi kazancını yiyen şerefli bir erkeğe;...
  3. Kol Kola Gezdiler..

Kol Kola Gezdiler..

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile eşi Hayrünnisa Gül, Avusturya Cumhurbaşkanı Heinz Fischer ve eşi Margit Fischer’i Kayseri’de ağırladı. Gül ve Fischer çifti, kentin tarihi yerlerini kol kola girerek gezdi. Cumhurbaşkanı Gül memleketi Kayseri’de, Türkiye’nin AB üyeliğine muhalefet eden Avusturya’nın Cumhurbaşkanı Heinz Fischer’e, "Objektif olun, attığınız imzayı onurlandırın"...
  4. Kapı kolları

Kapı kolları

Gerçektende ilginç modeller peki siz böyle kapı kolları olsun istermisiniz evinizde :minik:
  5. Bu koltuk başka koltuk

Bu koltuk başka koltuk

depolama çözümleri İlginç tasarımlar Tasarımcılar benim gibi yer sıkıntısı çeken kişiler için durmadan çalışıyor. "]Yaratıcı depolama çözümleri sürekli artıyor. Sizde benim gibi ortalıkta birşey durmasın diye sürekli birşeyleri biryerlere tıkıştırıyorsanız bu koltuk tam bize göre. İşte huzurlarınızda depo koltuk;

Sayfayı Paylaş