Koltukların deri başlıklarını nasıl temizleyebilirim?

aman sakın yapma valla içni dışın temzilenir ama sen senden gidersin :)
hahaha benim içim dışım temiz iyisi mi yapmayayım :D:D

Bende beyaz yerlerde genelde hep cif kullandım ama aspirini yeni duyuyorum kesin deniycem ama
ayrıca arap sabunu benimde vazgeçilmezimdir
sende beyza admin gibi arapsabuncusun :D:D bence de deneyelim sonuçlarını burdan yazalım ama tamam ikiz annem :D

canlarım benim benimde bir önerim olacak sizlere bir kova suya birkaç kapak bulaşık deterjanı ve yarım şişe bira evet yanlış görmediniz yarım şişe bira lütfen kalanı atmayın için. bana duanızı eksik etmyin.göreceksiniz sunni derinin nasıl temizlendiğini şimdi işi bilmiyenler yada çok bilenler bırsürü yalan yanlış yorum yapacak halbuki formulü uygulasa neyin dogru neyın yanlış oldugunu görecekler haydi hayırlı temizlikler.

Aspirin ise yaramadi benim daha bigun olmusbeyaz sandalyeme 2 yasindaki kizim salcali çorba döktü. Neyapsam cikar bu leke

Beyaz mimleks yani suni deri sandalyeme 2 yasindaki kizim salçalı çorba döktü. Aspirinle sildim cikmadi lutfen yardim

Arkadaslar evde suni beyaz deri koltuk kullaniyorum oglum bas kisimlarini tukenmez kalemle cizmedik yer birakmamis onlari cikaracagim diye tum deterjanlari kullandim.ve renkleri soldu gun gectikcede karardi koltuklar.esim gecen gun ozel bir boya getirmis su bazli dogal ve hic bir zararli madde icermeyen tam 10 dk lik bir islemle koltuklarim ilk gunku gibi bembeyaz ve yenilenmis gibi oldu.boya kokusuz ve 1 saat icinde koltuklar kullanir halde oluyor.sut gibi bisey boya ve cok esnek kuruduktan sonra asla boya catlama vs.. Yapmiyor isteyenlere resimde atabilirim tum kirler kayboldu bosa ugrasmisim okadar isteyen varsa temin edebiliriz bir tup 20 tl bir tuplede 10 koltuk boyarsiniz ben sadece yipranmis kirlenmis yerlere sungerle uyguluma yaptim siler gibi tavsiye ederim kokusuz ve dogal ve en etkili yontem mustafa.sezer05@gmail.com buradan resim atabilirim
Gercekten cok arastirdim tek etkili cozum bu arkadaslar. Boya cikmiyor siliniyor ve yikanabiliyor sorularinizi mailden sorunuz oradan detayli bilgi verebilirim

Geri