gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Koltukların tozunu alırken

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Elektrik süpürgeniz yoksa ve koltuklarınızın tozunu almanız gerekiyorsa, şu yöntemi uygulayın. Tozunu alacağınız eşyanın üstüne nemli bir bez yayın, beze sopa ile vurarak tozunu çıkarın. Çıkan toz nemli beze yapışacaından hem oda tozlanmaz, hem de eşyalarınız tertemiz olur.

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Koltukların tozunu alırken
    paylaşım için teşekkürler adminim

Koltukların tozunu alırken konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koltuklarin Tozunu RahatÇa AlabİleceĞİnİz Bİr YÖntem..

Koltuklarin Tozunu RahatÇa AlabİleceĞİnİz Bİr YÖntem..

Koltukların tozunu alırken Elektrik süpürgeniz yoksa ve koltuklarınızın tozunu almanız gerekiyorsa, şu yöntemi uygulayın. Tozunu alacağınız eşyanın üstüne nemli bir bez yayın, beze sopa ile vurarak tozunu çıkarın. Çıkan toz nemli beze yapışacaından hem oda tozlanmaz, hem de eşyalarınız tertemiz olur. Güvelerden kurtulmak için Güvelerin dolaplarınızı istila etmelerini önlemek için, büyükçe bir...
  2. Bebeğinize Oto Koltuğu Alırken..

Bebeğinize Oto Koltuğu Alırken..

. Bebeğinize Oto Koltuğu Alırken.. Bebeğinize Oto Koltuğu alırken nelere dikkat etmek gerekir: Oto Koltuğunun bebeğinize uygun olup olmadığını bebeğinizin kilosuna göre karar veriniz. ECE R44/03 Standardına (Oto Koltuğunda Avrupa Güvenlik Standardı) uygun olarak üretilmiş Oto Koltuğunu tercih ediniz. Geçmişini bilmediğiniz (hasar görmüş olabilir) 2. el Oto Koltuğunu almayınız....
  3. Koltukların tozu nasıl alınır?

Koltukların tozu nasıl alınır?

toz nasıl alınır Biz bayanların günlük hayatında en fazla zamanını alanlardan biri olan temizlik olayı aslında pratik bilgilerle kolay hale gelip hayatımızı kolaylaştırabiliyor.İşte onlardan biri olan koltuk temizliği ile ilgili sizlere pratik bilgileri veriyorum Elektrik süpürgeniz yoksa ve koltuklarınızın tozunu almanız gerekiyorsa, şu yöntemi uygulayın. Tozunu alacağınız eşyanın üstüne...
  4. toz alırken bez tüyü bırakmasın diye ne yapmalı?

toz alırken bez tüyü bırakmasın diye ne yapmalı?

En sinir olduğum şey toz alırken bezin tüy bırakması :S Dönüp dönüp tekrar alıyorum ama nafile, ne yapmam lazım ? Bir püf noktası yok mu bunun ?
  5. araba koltuğu alırken nelere dikkat etmek gerek ?

araba koltuğu alırken nelere dikkat etmek gerek ?

Bebeğimiz oldu ve arabaya bebek koltuğu almamız şart. Biliyorsunuz kanunen öyle. Yalnız nelere dikkat etmemiz gerekl bu koltuğu alırken, tecrübeli annelerden yardım istiyorum..:)

Sayfayı Paylaş