gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

kolunu bacagını yenılıyebılen tek canlı

Konu, 'Çöplük' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: kolunu bacagını yenılıyebılen tek canlı

Çok enteresan. Ellerine sağlık canım. Son resimde de çok tatlı çıkmış ya :)

kolunu bacagını yenılıyebılen tek canlı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teke

Teke

Dağ keçisinin erkeği, dini sağlam ve itibar sahibi kimseye delalet eder.Rüyada keçinin erkegini görmek, görünüste heybetli, ihtiyar ve ahmak bir kimseye isarettir. Bazen de dini saglam ve sani yüce bir kimseye isarettir
  2. koltuk

koltuk

Koltuk Evde bulunan koltuklar kişinin eş ve dünyalığına, Resmi dairelerde görülen koltuk sorumlulluk gerektiren iş ve görevlere, Gösterişli koltuk makam ve mansıp sevdasına, gözünü yöneticilik hırsı bürümüş halk avcılığı yapan demagog kimselere delalet eder. Kool ile omuzun birleştiği yerin alt kısmı olan insan vücudundaki koltuk insanın sırlarına, eşler arasındaki sevgi ve muhabbete;...
  3. Kuzenin bacagini kirmak

Kuzenin bacagini kirmak

Kuzenime ettiklerim: :D Ozamanlar ben 5 kuzenim Tahirde 6 yaslarinda idi. Annelerimiz evde yemek hazirlarken bizde hadi parka gidelim dedik. Güzel güzel oynuyorduk, tattaravalli´ye (böyle mi yaziliyor?) bindik ve nasil olduysa kuzenimin ayagi altta kaldi............. sadece kütt diye bir ses duydum :D Basladi aglamya bende o korkuyla ne yapacagimi bilemedim eve kactim :D Annem ve yengem...
  4. Kolunu Bacağını Yenileyebilen Tek Canlı

Kolunu Bacağını Yenileyebilen Tek Canlı

Garip bir uzay yaratığını andıran axolotl aslında mekiska kökenli bir su hayvanıdır Ama karada da yaşamını sürdürebiliyor ßütün dünyadaki canlıların arasında kaybolan kol ve bacak uzuvlarını tamamen yeniLiyebiLen tek tür oLmaLarı nedeniyLe bazı LabratuarLarda denek oLarak kuLLanıLıyor ßoyu ortoLama 23 cm Çizqi fLim suratLı,iguana VücütLü , Japonyada EvciL haywan diye satıLabiLen...
  5. yeryüzünde doğuran tek erkek canlıyı biliyor musunuz

yeryüzünde doğuran tek erkek canlıyı biliyor musunuz

Sevgili melekler bu centilmen erkek türü deniz atlarının erkeğiymiş...:nur:

Sayfayı Paylaş