gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Kolye modelleri(ünlülerinde var)

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

Boynunuz güzel görünen kadın da dikkat çeken en önemli yerden biri.Hele hele bu boyunlara güzel kolyelerde takılırsa uçuşursunuz resmen.Melekler sizler için ünlülerinde dahil olmak üzere birkaç farklı model kolye buldum.Paylaşıyorum...

modeller divayla sona eriyor :)

2. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    çok güzeller paylaşım için teşekkürler

Kolye modelleri(ünlülerinde var) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kolye modelleri

kolye modelleri

kolyeye isim yazma melek kolye modelleri asker kolyesine isim yazma kolye modelleri melekli
  2. Rock tarzı kolye modelleri

Rock tarzı kolye modelleri

rock takıları rock tarzı tarzı kolyeler saç modelleri rockçı
  3. Altın Kolye Modelleri

Altın Kolye Modelleri

altın kolye modelleri altin kolye modelleri Altın Kolye Modelleri, takı tasarımlarımız, şık altın kolyeler, gelin tasarımları, zarif kolyeler hakkında bilgi alalım arkadaşlar. Takı ve aksesuar dendiği zaman kadınların oldukça düşündüğü ve almaktan hoşlandıkları bir diğer parçada altın ve beyaz altındır. Takı tasarımlarımız dünyada trend yaratacak,...
  4. Büyük Kolye Modelleri arıyorum melekler şöyle alımlı olsun var mı bildiğiniz ?

Büyük Kolye Modelleri arıyorum melekler şöyle alımlı olsun var mı bildiğiniz ?

Büyük Kolye Modelleri lazım bana yeni takı modelleri tasarlamak istiyorum ama bu kez biraz büyük takılar yapmak istiyorum malum yılın modası iri kolyeler :) Bu yüzden sizden büyük kolye modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş