gebe
  1. Stilİstanbul

Stilİstanbul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

KOM 2010 mayo ve mayokini modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında Stilİstanbul tarafından paylaşıldı.

kom mayokini modelleri kom mayokini modelleri 2010 2010 sevgili melekler 2010 kom modellerini incelemeden önce dilerseniz mayo kullanımının puf noktalarını ögrenelim ..... PÜF NOKTALARI

• Mayonuzu güneş yağı, her tür nemlendirici ve güneş kreminden uzak tutunuz.
    • İnce taneli kum, mayo kumaşının elastiki dokusuna girerek yıpranmasına sebep olur.
    • Fosforlu renkler, güneş ışığı ile temas halinde, az kullanılsa dahi solabilir.
    • Mayonuzu sert ve pütürlü yüzeylerle temas etmesinden, sivri ve keskin yüzeylere takılmasından koruyunuz.
    • Mayonuzu asla otomatik çamaşır makinesinde yıkamayınız veya kurutma makinesinde kurutmayınız. Elde yıkayınız ve tersinden sererek, gölgede kurutunuz.
    • Mayonuzu ıslak bekletmeyiniz. Deniz veya havuz suyunun mayonuzun üzerinde kurumasına izin vermeyiniz. Mümkünse her kullanımdan sonra mayonuzu değiştiriniz.
    • Mayonuzu her kullanımdan sonra ılık, sabunlu suyla yıkayınız. Asla deniz veya havuz suyuyla ve nemli bırakmayınız
    [​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Wawww birbirinden güzel modeller. Desene hatunlar plajlarda yine yakıp kavuracak :D

3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    altaki ikisi çok hoş duruyolar mayo giymiyorum ama siyah beyaz olanda güzel tşkler

4. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok hoşlar canım eline sağlık

5. reyhannn

reyhannn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mçok güzeller ama oğlum sayesinde karın çatlaklarımı gösteremem mayoya weda:(

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Mayokiniler favorim :)

7. negrita

negrita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir mağaza da mayokini gördüm kii aklım çıktı..Bu kadar mı güzel olur..Ama nerde onu tasıyacak vücut ben de:shootout::cry:

8. masum_asik

masum_asik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu sene de mayokini moda sanırsam:) yaşasın sezon sonunda almıştım:)

9. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    ama bende gıymek ısyotum nerde oyle vucut hem benım kocıs gıydırmez bana bıkını ancak buu [​IMG] kalca gbek saklar ısteee :D

KOM 2010 mayo ve mayokini modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 kazak ve hırka modelleri

2010 kazak ve hırka modelleri

hırka modelleri 2010 2010 hırka modelleri erkek kazak erkek malum sonbahar geldi kışda önümüzde artık yavaş yavaş kışlıklar dolaplardaki yerini almaya başlayacak..bi kaçda yeni bişey alayım diyen melişlerimize de bi kaç model sunmak istedik... umarım beğenirsiniz...
  2. Haşema ve mayo modelleri

Haşema ve mayo modelleri

haşemalar ucuz haşema en ucuz haşema haşemalar mayo modelleri Tesettürlü hanımlar için haşema modelleri ve mayo modelleri buldum meleklerim buyun bakın hangisini beğenceksiniz bakalım :tik:
  3. Kom 2013 Yepyeni Mayo Modelleri

Kom 2013 Yepyeni Mayo Modelleri

Bu sayfa; Kom 2013 Yepyeni Mayo Modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, deniz sezonunun açılmasına kısa bir süre kala henüz mayo alışverişi yapmamış olanlar için harika mayo modelleri sunuyoruz sizlere. Dünyaca ünlü mayo ve iç çamaşırı firması Kom 2013 yaz sezonu için birbirinden çeşitli ve renkli mayolar tasarlamış. Hem kullanılan kumaşlarda hem de kullanılan modellerde...
  4. 2015 Mayo ve bikini modelleri

2015 Mayo ve bikini modelleri

Yaz mevsimine sayılı günler kala 2015 in mayo ve bikini modelleri vitrinlerdeki yerini almaya başladı.2015 Mayo bikini modellerine baktığımızda çok çarpıcı ve göz alıcı modellerin yer aldığını görüyoruz.Fırfır detaylarıda mayo ve bikinilerde sık göreceğimiz mayo ve bikinilerde ayrıca etekli modellerde çok moda. Biz 2015 in en şık mayo bikini tasarımları hakkında bir araştırma yaptık ve...
  5. 2016 Mayo ve bikini modelleri

2016 Mayo ve bikini modelleri

Yaz mevsimine sayılı günler kala bir çok markanın mayo ve bikini modelleri vitrinlere yerleşti.Sezona damgasını vuracak bir birinden ilginç çekici ve feminen çizgilerin hakim olduğu tasarımlar bayanların çok hoşuna gidicek.Sezona damgasını vuracak modeller yüksek bel bikineler ve dantel mayolar.Sizlerde sahillerde tüm ilgiyi üzerinize çekmek istiyorsanız 2016 nın mayo ve bikini modellerini...

Sayfayı Paylaş