gebe
  1. komandosunun meleği

komandosunun meleği Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

komandoma yüreğimden kocaman bi köşe senin için canım kocam

Konu, 'Çöplük' kısmında komandosunun meleği tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. komandosunun meleği

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sen oralarda ben buralarda
    Dinmek bilmeyen acım bağrımda
    Sensiz geçen gün kapkara bana
    Gel ne olur

Yolumu göremem yine koşarım
    Uzakta bi yerde seni duyarım
    Elbet bitecek sensiz yarınım
    Gel ne olur

Böylesini hiç tatmadım ki ben
    Bilemem ne kadar sensiz taşırım
    Gün be gün büyüyor içimde aşkın
    Gel ne olur

Hasreti de tattım sonunda
    korkmam hiç sen varsın ucunda
    Gözlerim hep sensiz yollarda
    Gel ne olur

Soluksuz geçiyor yine baharım
    Nefesin olmadan nasıl yaşarım
    Buz gibi ellerim ellerin yokken
    Gel ne olur

Sabahlarım hiç olsun istemem
    Rüyalarıma sen geldiysen eğer
    Oradan da sana haykırırım
    Gel ne olur
    Gel ne olur

geL artık bitsin bu hasret

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    ayyy canım allah kavuştursun bende asker eşiydim 18 ay dile kolay geçmek bilmez meret ama tam 7 sene oldu ...inşallah biran önce kavuşursunuz canım allah sabır versinn........

4. komandosunun meleği

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sağol canım son 3 ay ama geçmek bilmiyo hakkatende dahada sıkıcı yoruldum iyice artık gelsin diye yalvarıyorum rabbime hergün çok sağol canım

5. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Canım öncelıkle çok sasırdım cunku benım erkek arkadasımda askerde ve eşinle aynı gun gelıcekler insallah. Allah kavustursun surda kaldı 3 ay .senı anlayabılıyorum asker yolu beklemek zordur allah tum asker yakınlarına sabır versın ve kavustursun kosen hayırlı olsun =)

6. komandosunun meleği

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sağol canım ben buraya üye olmadan önce senin bi konunu okudum ve sevdiğinin askerde olduğunu okudum benim adımda gamze bu tesadüflerde üye olmamda etkili oldu doğrusu .inşallah kazasız belasız dönüp gelecekler canım çok sağol

7. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    ıyı yapmıssın hosgeldın canım =) ayrıca tanıstıgıma cok memnun oldum

8. komandosunun meleği

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hoşbuldum canım bende çok memnun oldum

9. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    ben bılırım onun zorlugunu... Aylardır gormuyorum çok ozledım her gun arıyo sesını duyuyorum bı sekılde avutuyorum işte kendımı senın ısın daha zor sonusta eşin.benımde 3 yıllık sevgılım :(

10. komandosunun meleği

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyi bari sen hergün konuşabiliyomuşsun ben haftada bir anca dağda çünkü operasyonlarda sürekli.özel harekat komando olduğu için tüm operasyonlara katılıyo 10 gün aramadığı oluyo.tuncelide olduğu için çarşı iznimiz falan yok netede çıkamıyo birliktede net yok aylardır yüzünü göremedim.bırak yüzünü sesini bile zarzor duyuyorum.çok yoruldum artık inanamazsın okadar yıprandımki anlatamam.şafak bugün 90 bi gelse artık ahhh bi gelsee

11. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Allah yardımcınız olsun canım.onun içinde zordur .canını sıkma dıcem ama elınde dgıl bılıyorum barı kendını yıpratma bak 3 ay kalmıs .ne dıyım bılmıyorum canım yaa offfff =(

12. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle allah kavuştursun az kalmışş ne güzel hayırlısıyla kavuşmak nasip etsin benimde 4 yıllık bir askım var bu agustosta gidecek ne yapacagım bilmiyorum :uhu:

13. komandosunun meleği

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    [sıze=5]bugün 90 lar da bitti çok şükür temmuzuda bitirdik geldik ağustosa vede 80lere allahım kalan günlerimizide kazasız belasız geçirmeyi nasip et ya rabbim koru kocamı koru muhammedimi.onu bana bağışla muhammedim sana emanet [/sıze]

14. komandosunun meleği

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yıpranacağım kadar yıprandım zaten tek derdim hasretlik değilki bide geçim derdim var bi yandanda para kazanmak için elişi yapıyorum.çok yoruldum kocamı istiyorum artıkk dertler iyice büktü belimi gelsede tutsa elimden bi ....offff ne dertliyim yaaa halimize bin şükür en kötü günümüz böyle olsun inşallah

sağol canım allah razı olsun .inşallah seninkide gider gelir kazasız başlamak bitirmenin yarısı gülüm .bi başlasın bitmeye mahkum o güneş hergün doğduğu gibi batmaya mahkum tabi nasıl battığını bize sor ama eninde sonun da batacak güneş bi gün gelecek bize doğacak
    1 GÜN GELECEK 1 GÜN KALACAK....

15. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Canım yaaa köşen önceliklee hayırlı uğurlu olsun.. Yaft benimde eşim askere gidecekk şimdii çok kötü oldum senin yazdıklarını okuyunca :( pff pff pfff yaaaa.....

Allah yardımcın olsun canım inşallah hersey gonlunce olur birtanem...

Gülümsemek ..
    Her insanin suratina yakisan ifade.

[​IMG][​IMG]
    Gülümsemek ..
    Dudak kenarlarının yanakları sıkıştırarak yükselmesi; yani güzellik.

Gülümsemek ..
    Bir günün kazanc getiren en güzel yatirimidir.

Gülümsemek..
    Kişinin içindeki pozitif enerjinin, umudun veya huzurun en güzel dışa vurumu.

Gülümsemek ..
    Içi kan ağlarken, çok mutsuz iken ya da bir sürü dert ile muzdarip iken yine de yapılabiliyor ise dünyanın en saygı değer fiillerinden biri ...

Gülümsemek ..
    Gözbebeklerinde oldugunda karşısındakinin yüreğini uçurtma yapandır ..

Gülümsemek ..
    Yeryüzünde bir insandan istenebilecek en güzel şey ..

Gülümsemek ..
    Bazen de; en güzel susma eylemi

Size gülümsemeyi unutturan insanları silin! Sizi gülümsetebilenleri ise daha çok sevin.

E hadi o zaman, ne duruyorsun? Gülümseyin biraz

komandoma yüreğimden kocaman bi köşe senin için canım kocam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. camdan köşe

camdan köşe

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bunlar Yüreğimin Senin İçin Son Çırpınışları..

Bunlar Yüreğimin Senin İçin Son Çırpınışları..

Yüreğinin götürdüğü yere git demiş bir yazar.. Yüreğim sevdiğimin yanına gitmek istiyor ama bedenim engelliyor.. Mantığım dur sakın yapma derken nasıl dinleyebilirim ki kalbimi.. Böyle bir karmaşayla nasıl yaşar insan.. Kalbini dinleyince her şey çözülmüyor malesef.. Mantığın olmadığı yerde mutluluk erken bitiyor. Ömrüm boyunca mantığın olmadığı yerde mutluluğun kısa sürdüğünü gördüğümden...
  3. Camdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten...

Camdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten...

Camdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten... Unut/ma beni... Ruhum komada... Ruh ölür mü? Ruhlar/da ölür, yorulur senden öğrendim... Dinle/me, kalp atışlarımı... Onlar çoktan durdu... Nabzım karışmıyor artık, sesine! Senin sokaklarında adımı heceledim hep... Adımı aradım yüzünün tutunaksız merdivenlerinde... Dilinden düşerken yerlere, kirpiklerine astım Ef'i, Sun savruldu bilmediğim bir...
  4. Bu Yürek  Senin İçin Atar.!

Bu Yürek Senin İçin Atar.!

Çok güzel melekler sizinlede paylaşmak istedim..Çok etkilendim.. Bu Yürek Sen'in İçin.. Ya İlahi, bu yürek Sen'in için Sana yanmak ister.. Öyle yanayım ki.. Ya İlahi.. Sevdan geceleri uykumu bölsün, günün aydınlığında gafleti silsin.. Her halde Seni arayım, her halimle Seni bulayım.. Her kapının anahtarı Sen de Ya İlahi.. Sana gelen tüm kapıları arala, sessizce süzülüp...

Sayfayı Paylaş