komandosunun meleğinden uygun fiyata çeyizler elemeği göznuru çeyizlikl herşeyyy

76070388.png

bebek hırkası
küçük hanımlar çok şık olsunlar diye sadece 25 tl herşey dahil(yapması ipi kargosu)
renkler değişebilir
resimdeki alıntıdır

Son düzenleme:
Yüregi cok büyük ve güzel bir insansın canım. Allah sevdigini kavustursun tez zamanda.
Örnekleride anneme bir göstereyim.. emeklerine saglık yüregi degerli insan..:)

Yüregi cok büyük ve güzel bir insansın canım. Allah sevdigini kavustursun tez zamanda.
Örnekleride anneme bir göstereyim.. emeklerine saglık yüregi degerli insan..:)

teşekkür ederim canım çok güzel şeyler yazmışsın benim için eminimki sende öylesin.ben sevdiğime kavuştum canım 1 kasımda geldi askerden ama iş yok kış günü bulamıyorda o nedenle elişi yapmaya devam ediyorum.ilgin için teşekkür ederim

Son düzenleme:
allsb.jpg

all1d.jpg

all2c.jpg

all3.jpg

all4.jpg

harika bir şal simli ışıl ışıl iplikten tığ ile emek emek yapılmış bi şal hem normal kullanıma hemde gelinlik üzerine kullanılabilir.farklı renklerdede yapabilirim.herşey dahil(ipi+yapması+kargosu)35 tl çok şık çok güzel hemde çok uygun fiyata siparişlerinizi bekliyorum arkadaşlar

Son düzenleme:
patik2.jpg
patik9.jpg
patikr.jpg

patik4.jpg
patik3.jpg
patik6.jpg

patik1.jpg
patik5.jpg
patik8.jpg

patik7.jpg

bu birbirinden şık güzel patiklerle hem üşümeyin hemde şık olun diye sadece 12 tl kargosu herşeyi dahil olarak ....toplu alınırsa indirim yapılır.kaçırmayın bu fırsatı hanımlar muhteşem çeyizlikler

Geri