gebe
  1. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28

Kombinasyon önerisi bekliyorum lütfen kızlar destek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında MAGENTA tarafından paylaşıldı.

Sevgili melekler küçük bir gündüz kutlaması için elbise aldım.elbisem siyah kadife çok sade ve şık bence.altına bordo renkli bir ayakkabı almak istiyorum ama kadife elbisenin altına süet mi almalıyım rugan mı nubuk mu.... Nasıl bir ayakkabı seçmeliyim desteklerinizi bekliyorum

Kombinasyon önerisi bekliyorum lütfen kızlar destek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lütfen destek:)

Lütfen destek:)

Arkadaşlar kısmetse yakın zamanda bebe giyim dükkanı devir alıcam inşallah, Değişik, akılda kalacak, bebe giyime uygun dükkan ismi arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim :)
  2. Kızlar yardımlarınızı bekliyorum..Lütfen çok acilllll :(

Kızlar yardımlarınızı bekliyorum..Lütfen çok acilllll :(

gebelik testi neden geçersiz çıkar gebelik testi geçersiz testinin çıkması Kızlar ben yeni üyeyim rastgele gördüm yeni konu açmayı..hepinize selamlar ve bana yardım edebilecek arkadaşlara da şimdiden tşkler.. Konuya gelince,genelde adetlerim 28 günde 1 olur.düzenlidir..bazen 2-3 günlük gecikmeleri doğal kabul ediyorum.hassas bi yapıya sahibim herşey beni kolay etkilediğinden reglimde değişme...
  3. oğluma isim..lütfen yorumlarınızı bekliyorum

oğluma isim..lütfen yorumlarınızı bekliyorum

kuzey ismi kuzey isminin anlamı oğluma isim isminin anlamı nedir oğlumun ismi ne olsun melekler. allah kısmet ederse 2 ay sonra oğlumu kucagıma alıcam. isim olarak daha karar veremedim ama babamız karar verdi KUZEY olsun diyor ve bayada istekli fazla olmayan ve degişik bir isim olsun diyoruz........ sizce KUZEY ismi nasıl fikirlerinizi bekliyorum. ve daha başka isimde...
  4. Kızlar tavsiyelerinizi bekliyorum LÜTFEN...

Kızlar tavsiyelerinizi bekliyorum LÜTFEN...

güler kaya altıntepe güler altıntepe hikmet karabacak konya osman nuri aksu barış pilancı Ben konyalı değilim ama konyada oturuyorum,çok fazla çewrem olmadığı için iyi bi kadın doğumcu bilmiyorm.Eşim dr ama buraya geleli 5 ay olduğu için onunda pek çewresi yok sadece personellerin arkadaşlarnn tavsiyesi falan var ama ben birebir gidenlerden tecrübe kazananlardan da tavsiye istiyorum.Konya da...
  5. Kızlar Yorumlarınızı Bekliyorum

Kızlar Yorumlarınızı Bekliyorum

Selam melekler bi konuda yorumlarınıza ihtiyacım var. Ben her gece yatmadan 812 defa Ya Habir esmasını okuyorum. Ama nedense o gece karışık rüyalar görüyorum eksik birşeymi yapıyorum bilmiyorum bu konuda yorumlarınızı bekliyorum. Sevgilerimle..!

Sayfayı Paylaş