gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

kombiniz arızalıysa servis çağırırken nelere dikkat etmelisiniz ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

kombim arızalandı,kombiniz arızalıysa servis çağırıken dikkat etmeniz gerekenler,kombi servislerine dikkat,kombi arızasına gelen servislere dikkat edin
    indir.jpg

Kullanmakta olduğunuz kombi hangi marka ve model olursa olsun eğer satış sonrası verilen garanti süresi dolmamış ise o firmanın yetkili servisini arayın.
    Çünkü özel kombi servisleri kombinizin garantisi devam etse dahi servis ücreti talep ediceklerdir.
    Kira, yemek, usta ücretleri, araç yakıtları, ve sigorta sağlık hizmetleri gibi giderleri minumum tutmak için az sayıda servis sağlamaktadır. Buna bağlı olarak gereken ihtiyacı karşılamak üzere özel kombi servisleri ortaya çıkmıştır.
    Günümüzde hemen her muhitte en az 2-3 tane kombi servisi bulunuyor. Peki bu kadar çok kombi servisi var iken biz hangilerini tercih etmeliyiz ve tercih ederken nelere dikkat etmeliyiz!!
    Tercih ederken firmanın sabit bir işyerine sahip olması, düzenli olarak vergilerini ödüyor olması, yaptığı bakım veya arıza işlemlerine makbuz ve / veya fatura kesebiliyor olması, sabit işyeri telefon ve fax bulundurması aranan en önemli kriterlerdir.

Servis kategorisine giren firmalarda bulunması gerekenler;

6333 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu eğitim sertifikaları olan ustalar

En az Kalfalık veya Eş değer Meslek belirtici belgeleri olan Teknisyen diploması,sertifikası

Firma olarak TSE Belgesi

yetkili servis formu

VERGİ LEVHASI ( LTD. ŞTİ )

ÇALIŞMA VE İŞLETME İZNİ

YENI TEBLİĞ SEYYAR YAZAR KASA POS CİHAZLARI ( BİR COK YETKILI SERVİS BİLE HALA ALMAMIS DURUMDA )

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz kriterlere sahip olmayan bence bir hizmet sektöründe bende varım diyemez ve dememelidir.

kombiniz arızalıysa servis çağırırken nelere dikkat etmelisiniz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilelikte nelere dikkat etmeliyiz ?

hamilelikte nelere dikkat etmeliyiz ?

Hamilelikte dikkat edilmesi gerekenler nelerdir, neler yenilip içilmeli ? ARkadaşlarım 5 sene sonunda çok şükür hamile kalabilmeyi başardım. Aslında sorunda yoktu ama bir türlü kalamıyordum şu anda 20 günlük hamişim. Allahıma binlerce şükürler olsun. Şimdi sizlere şunu sormak istiyorum. Ben gebelik hususunda çok tecrübesizim. Sizlerden hamilelikte nelere dikkat etmem gerekli konusunda yardım...
  2. Ayakkabı Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Ayakkabı Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Bu konu; Ayakkabı Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, alışverişe çıktığınızda vitrinlerde gördüğünüz ayakkabılar karşısında kendinizi kaybetmeniz gayet doğal, çünkü kadınların pek çoğu böyle. Ayakkabı ve çanta tutkusu kadınların vazgeçilmezi. Hal böyle olunca da gardroplar tıka basa doluyor, eskiler giyilmeden yenilere yer açılıyor. Her...
  3. Dövme Yaptırırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Dövme Yaptırırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

dövme yaptırırken dövme yaptırmak dövme yaptırırken dikkat edilmesi gerekenler Sevgili melekler, pek çok kişi sevmese de dövme yapmak gerçekten bir sanat. Özellikle bu işin ustalarınca yapılan bazı dövmeler, şapka çıkarttıracak nitelikte gerçekten. Eğer siz de dövme yaptıracaksanız işinin ehli ve hijyen kurallarına uyulan bir yerde yaptırın. Bunun dışında dövme yaptırırken nelere dikkat...
  4. İkizlere Gebeyim Nelere Dikkat Etmeliyim?

İkizlere Gebeyim Nelere Dikkat Etmeliyim?

ikiz gebelikte nelere dikkat etmeli,çoğul gebelikte nelere dikkat etmeli,ikiz gebelikte doğumda ne gibi sorunlar yaşanır,ikiz gebeliği hakkında bilgiler İkiz gebelikte beslenme ile birlikte en önemli konu istirahat konusudur. Bu istirahata ikiz ve çoğul gebelik yaşayan anne adaylarının çok dikkat etmesi gerekmektedir. Aşırı fiziksel aktivite çoğul gebelikte erken doğuma sebebiyet...
  5. Lohusalıkta nelere dikkat etmeliyim?

Lohusalıkta nelere dikkat etmeliyim?

Lohusalık dönemi doğumdan sonraki 6 haftayı kapsar. Bebeğin anneden doğduğu andan itibaren başlar ve 6 haftanın sonunda lohusalık dönemi sona erer. Bu dönem aslında kontinü devam eden ve gebelik etkisiyle oluşan değişimlerin tekrar eski gebelik öncesi haline döndüğü dönemdir. Hafta hafta ayırmak pratik olabilir fakat haftadan haftaya geçişler keskin sınırlarla belli olmayabilir. Lohusalığın...

Sayfayı Paylaş