gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Komedi Dükkanı Artık Kanal D'de!

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

komedi dükkanı, komedi dokkanı yeni kanalı, kanal d komedi dükkanı

Sevgili melekler, başarılı eğlence programı Komedi Dükkanı yılbaşında itibaren Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Yılbaşı gecesi yayınlanacak olan ilk programın ardından Kanal D'de yoluna devam edecek olan programda Tolga Çevik'e Ezgi Mola eşlik edecek.

tolga-çevik-ezgi-mola.jpg

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Harika bir haber.. Komedi dükkanını severek izliyordum bitirilmiş olmasınada çok üzülmüştüm. Kanal D ye teşekkürler kesinlikle çok kaliteli.

Komedi Dükkanı Artık Kanal D'de! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. “komedi dükkanı”ndan sezona muhteşem ve anlamlı veda!..

“komedi dükkanı”ndan sezona muhteşem ve anlamlı veda!..

P { margin: 0px; } Milyonları ekranları başına kilitleyen Komedi Dükkanı sezona bu akşamki bölümüyle veda etti… TV8’in ardından TRT’de de başarısını devam ettiren Tolga Çevik’li Komedi Dükkanı bu sezonun son programında muhteşem bir şovla izleyiciyle buluştu. Ve bu geceki şovda Çevik’i önceki parodilerinde de konuk ettiği dostları Nilgün Belgün, Dost elver ve Hakan Yılmaz yalnız...
  2. Komedi Dükkanı Fan Club

Komedi Dükkanı Fan Club

komedi dükkanı fan diyetisyen ilknur aydoğan ilknur aydoğan diyetisyen ankara Komedi Dükkanı Nereden Çıktı? Tamamen benim fazla çay içtiğim birgün, umarsızca aklıma gelen bir fikir… Ama o günden beri çok daha keyifli, çok daha hayata neşeli bakan bir insanım… Her geçen gün seyircinin daha da fazla sahip çıktığı, benim de en az seyircimiz kadar, haykırarak “Bu dükkan hiç kapanmasın!” dediğim...
  3. Komedi dükkanı

Komedi dükkanı

Komik resimlerle biraz gülmek istiyorsanız bu resimler ilginizi çekebilir melekler buyrunuz...
  4. Komedi Dükkanı'nın Kanalı Değişti!

Komedi Dükkanı'nın Kanalı Değişti!

komedi dükkanı, komedi dükkanı kanalı, komedi dükkanı yeni kanalı Sevgili melekler, daha önce TRT1, Tv8 ve son olarak Star Tv'de yayınlanan Komedi Dükkanı, artık Show Tv'de ekranlara gelecek. Arkadaşım lakaplı Tolga Çevik Ve Yönetmenin yeni hikayeleri yakında Show TV'de...
  5. Kusursuz Plan Dizisi Çok Yakında Kanal D'de!

Kusursuz Plan Dizisi Çok Yakında Kanal D'de!

kanal d kusursuz plan, kusursuz plan dizisi, kusursuz plan kanal d Sevgili melekler, Kanal D iddialı dizileri arasına bir yenisini ekliyor ve Kusursuz Plan dizisi için düğmeye basıyor. Medyabey sitesinde yer alan habere göre Kusuruz Plan dizisinin yapımcılığını Sinema Vizyon Yapım'dan Murat Arslan üstlenecek. Dizinin senaryosunu ise M. Sevda Türk ve Hüseyin Aksu kaleme alacak. Yaklaşık 12...

Sayfayı Paylaş