gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

"Komedi Dükkanı" Yılbaşı Gecesi Programı Konukları Kimler Olacak?

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

komedi dükkanı yılbaşı, komedi dükkanı yılbaşı konukları, komedi dükkanı yılbaşı 2014

Sevgili melekler, Kanal D'de yılbaşı gecesi yayınlanacak olan Komedi Dükkanı adlı eğlence programının çekimleri yapıldı. Tolga Çevik ve Ezgi Mola'nın rol aldığı Komedi Dükkanı'nın yılbaşı akşamı yayınlanacak olan programında Kibarıye, Mustafa Sandal ve Volkan Konuk konuk olacak. Neşeli bir ortamda geçen çekimlerin ardından ilk programın şerefine Tolga Çevik, Ezgi Mola, Mustafa Sandal, Volkan Konak ve Kibariye pasta kesti.

komedi-dükkanı.jpg

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Yılbaşında Özel birşeyler yapmazsak ailece Kanal D 'yi izleyeceğimi garantiledim... kaliteli program kaliteli konuklar..

"Komedi Dükkanı" Yılbaşı Gecesi Programı Konukları Kimler Olacak? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Komedi Dükkanı Fan Club

Komedi Dükkanı Fan Club

komedi dükkanı fan diyetisyen ilknur aydoğan ilknur aydoğan diyetisyen ankara Komedi Dükkanı Nereden Çıktı? Tamamen benim fazla çay içtiğim birgün, umarsızca aklıma gelen bir fikir… Ama o günden beri çok daha keyifli, çok daha hayata neşeli bakan bir insanım… Her geçen gün seyircinin daha da fazla sahip çıktığı, benim de en az seyircimiz kadar, haykırarak “Bu dükkan hiç kapanmasın!” dediğim...
  2. Komedi dükkanı

Komedi dükkanı

Komik resimlerle biraz gülmek istiyorsanız bu resimler ilginizi çekebilir melekler buyrunuz...
  3. Yılbaşı gecesi hava nasıl olacak

Yılbaşı gecesi hava nasıl olacak

yılbaşını dışarda geçirmek istiyoruz ama şunuda merak ediyoruz acaba Yılbaşı gecesi hava nasıl olacak bilginiz var mı bana yılbaşı gecesi hava durumu sunacak arkadaşlarıma şimdiden tşkler
  4. 2013 yılbaşında kim nerde sahnede olacak

2013 yılbaşında kim nerde sahnede olacak

Merhaba.2013 yılbaşı akşamı ünlü sanatçılar nerelerde sahne alacaklar yazabilirmisiniz. Bize yakın ve uygun fiyatlar olursa gitmeyi düşünüyoruz, İzmirdeyiz..
  5. Komedi Dükkanı Artık Kanal D'de!

Komedi Dükkanı Artık Kanal D'de!

komedi dükkanı, komedi dokkanı yeni kanalı, kanal d komedi dükkanı Sevgili melekler, başarılı eğlence programı Komedi Dükkanı yılbaşında itibaren Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Yılbaşı gecesi yayınlanacak olan ilk programın ardından Kanal D'de yoluna devam edecek olan programda Tolga Çevik'e Ezgi Mola eşlik edecek.

Sayfayı Paylaş