gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Komedi dükkanı

Konu, 'Komik Resimler' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

Komik resimlerle biraz gülmek istiyorsanız bu resimler ilginizi çekebilir melekler buyrunuz...

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113
  3. mor menekşe

mor menekşe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    çok komik paylaşım için tşkler

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Adamın üstündeki taytamı gülersin:D yoksa taş gibi hatunu bırakıp hemde bu halde bırakıp motoruyla yatağa girmesinemi hahaha

Komedi dükkanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. “komedi dükkanı”ndan sezona muhteşem ve anlamlı veda!..

“komedi dükkanı”ndan sezona muhteşem ve anlamlı veda!..

P { margin: 0px; } Milyonları ekranları başına kilitleyen Komedi Dükkanı sezona bu akşamki bölümüyle veda etti… TV8’in ardından TRT’de de başarısını devam ettiren Tolga Çevik’li Komedi Dükkanı bu sezonun son programında muhteşem bir şovla izleyiciyle buluştu. Ve bu geceki şovda Çevik’i önceki parodilerinde de konuk ettiği dostları Nilgün Belgün, Dost elver ve Hakan Yılmaz yalnız...
  2. Komedi Dükkanı Fan Club

Komedi Dükkanı Fan Club

komedi dükkanı fan diyetisyen ilknur aydoğan ilknur aydoğan diyetisyen ankara Komedi Dükkanı Nereden Çıktı? Tamamen benim fazla çay içtiğim birgün, umarsızca aklıma gelen bir fikir… Ama o günden beri çok daha keyifli, çok daha hayata neşeli bakan bir insanım… Her geçen gün seyircinin daha da fazla sahip çıktığı, benim de en az seyircimiz kadar, haykırarak “Bu dükkan hiç kapanmasın!” dediğim...
  3. Komedi dükkanı gibi gir içeri güle güle güülll hahaha

Komedi dükkanı gibi gir içeri güle güle güülll hahaha

güle güle git komedi dükkanı komedi dükkanı git Meleklerim Konuyu açarken bile gülmekten kopuyorum.. İnsanlar yememiş içmemiş fotograf çekmiş.. Çekmiş ama bu kareleri nasıl yakalamışlar hayret walaa... :piha: Ay bunlar hem komik hemde çok dadluu.. kanki oluvermişler :D Yaa adama bak yaa maça duvar arkasıından bakıyor... Hiç mi aklı yok bu adamım.. Boyum kısa diye...
  4. İşte O Merak Edilen Dış Ses (Komedi Dükkanı)

İşte O Merak Edilen Dış Ses (Komedi Dükkanı)

komedi dükkanı seslendiren komedi dükkanını seslendiren adam dükkanı adam dış ses kim dükkanını kim Valla ben de çok merak ediyordum ama görünce açıkçası şaşırdım.O ses bu adamdan mı çıkıyormuş yani.:D Komedi Dükkanı’nın gizemli yönetmeni sonunda yüzünü gösterdi Star TV’de ekrana gelen “Komedi Dükkanı”nda Tolga Çevik’i kamera arkasından komutlarıyla yönlendiren 'gizemli yönetmen”i Fırat...
  5. Komedi Dükkanı Artık Kanal D'de!

Komedi Dükkanı Artık Kanal D'de!

komedi dükkanı, komedi dokkanı yeni kanalı, kanal d komedi dükkanı Sevgili melekler, başarılı eğlence programı Komedi Dükkanı yılbaşında itibaren Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Yılbaşı gecesi yayınlanacak olan ilk programın ardından Kanal D'de yoluna devam edecek olan programda Tolga Çevik'e Ezgi Mola eşlik edecek.

Sayfayı Paylaş