gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Komedinin usta ismi Şafak Sezer’in başrolünü oynadığı “KUTSAL DAMACANA''

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

şafak sezerin dövmesi şafak sezerin oynadığı filmler sezer dövmesi sezer dövme oynadığı tüm filmler Kesinlikle tavsiyemdir izlemediyseniz izleyin :D:D çok renkli ve eylanceli bir film,korku filmlerini mizahi bir gözle ele almışlar :D:D

Muratgilin damından atlayamadım liralarım döküldü toplayamadım :meri:

Kutsal Damacana Şafak Sezer

Komedinin usta ismi Şafak Sezer’in başrolünü oynadığı “KUTSAL DAMACANA”, sahte bir papazın kahkahalarla dolu komik ve sihirli macerasını muhteşem bir mizah üslubuyla beyaz perdeye taşıyor.

Özel efektleri, animasyonları ve zengin post prodüksiyonuyla da son derece güçlü bir yapım olan “Kutsal Damacana” , dinamik hikayesi ve akıcı anlatım üslubuyla; heyecanı ve eğlencesi sürekli yükselen son dönemin en iddialı komedisi.

Çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilen “Kutsal Damacana”, renkli oyuncu kadrosuyla da dikkat çeken bir yapım.

Tür : K
    omedi
    Gösterim Tarihi : 20 Aralık 2007
    Yapım : 2007, Türkiye

Komedinin usta ismi Şafak Sezer’in başrolünü oynadığı “KUTSAL DAMACANA'' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. “kutsal Damacana”

“kutsal Damacana”

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. usta

usta

Usta görmek, insanların arasını meşru yöntemlerle bulan kimseye, Ustanın bir şeyi yapması hayra, yıkması şerere; Bir ustayı keser, rende ve başka bir aletle çalışırken görmek fayda ve menfaate, gerçek fail olan Allah Teala'nın yaptırımlarına ve önemli biir hadisenin meydana gelmesine, Usta çalışmıyorsa, bir işe bazı kimseleri teşvik etmeye delalet eder.Kişi rüyasında kendi alanında usta...
  3. Damacana

Damacana

Bakınız; Küp, Tulum.Rüyada damacana görmek hayir yapmakla yorumlanir. Rüyasinda bir damacana ile su tasidigini görmek, bir hayir isinde çalisacagina; damacana ile su dagittigini görmek, fakirlere ve yetimlere yardim etmekle; damacanayi sirtinda tasidi-gini görmek, yetim mali yedigine; damacananin kirilip sularinin aktigini görmek, günahlarinin affedildigine; bir çesmeden veya bir kaynaktan...
  4. komedi

komedi

Komedi Rüyasında komik birşeye gülen insan öğrendiği bir şeyden dolayı sıkılacak demektir.Rüyada bir tiyatroda komedi seyrettiginizi görmek, isiniz hususundan amirlerinizle is hususunda tartistiginiza, sizin bir komedya oynadiginizi görmek, bu tartismalarda tezinizi kabul ettirdiginize ve kendinizi hakli çikardiginiza isarettir.
  5. Kutsal Damacana 2 İtmen

Kutsal Damacana 2 İtmen

İlk serisinin ilgi görmesi üzerine Kutsal Damacana filminin ikinci serisi ise 22 ocak 2010 da vizyona giriyor Sizlere filmle ilgili teknik bilgileri ve film özetini veriyorum Yapım:2009 Türkiye Türü:Korku / komedi Yönetmen:Korhan Bozkurt Senaryo: Suat Özkan, Kaan Ertem,Soner Günday Yapımcı:Soner Zencir,Selin Altınel Görüntü Yönetmeni:Selahaddin sancaklı Dağıtım :Özen film Gösterim...

Sayfayı Paylaş