gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Komedyenlerin Bush’a veda esprileri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

* Yarın, Amerika uzun zamandır beklediğimiz bu 4 kelimeyi duyacak, ‘eski başkan George Bush’. Başkan Bush, Washington’u başı dik terkedeceğini söyledi. Çünkü, kafanıza ayakkabı atılıp atılmadığını farketmenin en iyi yolu bu! (Jay Leno) * Başkan Bush, önde gelen televizyon kanallarına ulusa son kez sesleniş için kendisine yayın akışında 15 dakika yer ayırmalarını istedi. Beyaz Saray, bu 15 dakikanın bir kısmında Bush’un tamamlamayı başardığı işleri anlatacağını açıkladı. Kalan 14 dakikanın ne için olduğu belli değil. (Jay Leno)

* Bush da bütün büyük adamlar gibi başkanlığında bir iki şeyin hatalı gittiğini kabul etti. Bu iki şey muhtemelen, başkanlığının birinci ve ikinci dönemi… (David Letterman)

* Bush son basın toplantısını bugün yaptı ve oldukça başarılı geçti. Sadece 3 ayakkabı fırlatıldı. (Jay Leno)

* 8 yıl aradan sonra Bush’un ayrılması bizim için üzücü. Bu ne anlama geliyor biliyor musunuz? Artık yeniden mizahı bizim yazmaya başlamamız gerekecek. (D. Letterman)Amerikalı komedyenlerden Bush’a veda

alıntı

2. simla

simla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Komedyenlerin Bush’a veda esprileri
    :zuha::zuha::zuha:

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

emegine saglık cnmm

4. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

sağol canım benim:):)

Komedyenlerin Bush’a veda esprileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eSPRiLeR

eSPRiLeR

Şansızlığa bak ! Elektriği Edison buldu ama faturalarını biz ödüyoruz. Sana birtane vururdum ama ! Dua et hayvanları koruma derneğindeyim. -Yüksek okul mezunuyum. -Yaaa hangi Yüksek Okul ? -Ali Paşa İlkokulu. -Hani Yüksekokuldu ? -Evet Yüksekokul ! Tam 6 katlı !! Yangın dolabını açmışlar ne olmuş ? Yang çok kızmış !!!!! Senin koluna rüzgar işlemez. -Neden ? -Saatinde Yel-Kovan var o...
  2. Espriler...

Espriler...

Milyonlarca sperm arasindan birinci gel. Bir de yasadigin su hayata bak! Tanrim! Kendim için bir sey istemiyorum. Yalnizca anneme parali ve güzel bir gelin nasip et Hakan Sükür sakatlaninca onu kim tasir? Hakan Tasiyan!! Kursunlar cok utangactir, adres sormazlar!! Bir zencinin koluna düsen kadin neder? Eyvah, Karakola düstüm! Tartmioyr abi bu terazi, kim sürdü üstüne...
  3. Veda

Veda

Rüyada birisiyle vedalaşan, gerçekten birilerinden ayrılır. Vedalaşırken ağlamak kötü olayların sona erdiğini bildirir. Rüyada birisiyle vedalaşan, gerçekten birilerinden ayrılır. Vedalaşırken ağlamak kötü olayların sona erdiğini bildirir. Veda rüyaları aynen çıkar. Vedalaşırken gözyaşı dökmek ise çok iyidir.Rüyasında biriyle vedalaşan, gerçekten ayrılır. Vedalaşırken gözyaşı döktüğünü gören,...
  4. Vedalar....

Vedalar....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş