gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Komidin yoksa sehpa kullanın

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

komidin alternatif komidin modeli
    Kızlar benim sizlere bir önerim var. Hani yatak odalarını güzelleştirmek istiyor iseniz. Yine yatak odlarında komidin yerine çok şık ve dekoratif sehpalar kullanabilirsiniz. Bu nasıl olur demeyin aşağıdaki resimde size bunu açıkça gösteriyorum. Bence çokta hoş olmuş sizce ?

Komidin alamadıysanız komidin yerine sehpa kullanabilirasiniz böylece yatak odanız daha modern olacaktır.

Komidin yoksa sehpa kullanın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sehpalar..

sehpalar..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. sehpalar

sehpalar

dörtlü sehpa modelleri dörtlü sehpa fiyatları hergün farklı tasarımlar çıkıyor. Hızına yetişmem nerdeyse imkansız sehpa kullanan arkadaslar bi bakın ETEKLİ SEHBA DÖRTLÜ SEHBA ABANOZ SEHBA GENİŞ ZİGON VEGAS SEHBA CEYO SEHBA
  3. Suyu dikkatli kullan yoksa balık ölür!

Suyu dikkatli kullan yoksa balık ölür!

Suyu dikkatli kullan yoksa balık ölür, su ve canlılar, icadın çalışma prensibi, hakkında bilgi alalım arkadaşlar. Harika fikirmiş arkadaşlar ben çok beğendim. Yan Lu’nun “Zavallı Küçük Balık” isimli lavabosunu kullandıkça yukarıdaki akvaryumdaki su da azalıyor ve balık adım adım ölmeye yaklaşıyor. Suyu boşuna harcamanın diğer canlıların yaşamlarını nasıl doğrudan etkilediğini...
  4. Yatak odasında komidin yoksa...

Yatak odasında komidin yoksa...

Komidin alternatifi Yatak odası dekorasyonu Bizim yatak odamız biraz küçük olduğundan odamıza komidin sığdıramadık. Komidin istedim ama sığmayınca olmadı malesef. Bir komidinim olsa dekupaj yöntemi ile komidin boyama çalışaccaktım ben onda ama yok ki:) Ama telefon kitap gibi şeyleri koymak için komidin gerçekten ihtiyaç. İnternette dolaşırken bu yatak cebini gördüm. bizim işimizi görür....
  5. Photoshop indirmeden kullanın Online Photoshop programı yok mu

Photoshop indirmeden kullanın Online Photoshop programı yok mu

KIzlar geçenlerde ablam da gördüm ne ettiysemde demedi hain abla:) Photoshop indirmeden kullanın bir Online Photoshop programı var ordan resimlerini istediği gibi düzenledi:S

Sayfayı Paylaş