gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

komik anılar bakızın lütfen :D

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

sakın yanlıs kelıme kullanmayın bırgun bır arkadasım yurt dısında kasıyerlık yapıyor ve gelen genc gruba hi guys yerıne hi gays dıyor (slm beyler yerıne slm toplar)ınanılmazdı...

TELEFON SAPIĞI
    ya benim annem hastahanede çalışır orda giriş çıkışlara bakan bir mehmet dayı vardı ona bir ara bir sapık ben kaymakamım demiş ve 5-6 kere tekrarlamış biraz sonra gerçek kaymakam ara yınca bizimki saçmalamış daha sonra da atıldı

AF BUYUR TEYZE
    geçen haftalarda biz sınıfça kapadokyaya gitmiştik neyse lafı fazalauzatmayayım 12 kiliseli öreni geziyorduk...orada da çinliler vardı ve onların çıkmasını bekliyoruk.neyse ıonlar çıkarken biz girioduk bu çinlilerden biri bizim arkadaşı bişi dem,iş çince bizim arkadaşda ne demiş biliyonuz mu??\\\'\\\'AF BUYUR TEYZE\\\'\\\' [​IMG]

cinema
    biz şimdi arkadaşlarla sinemadayız(film:gen)zaten bi biz bide en arkada iki sevgili[​IMG])şimdi biz izlioz filmi ben döndüm bi arkaya baktım bunlar işi koyultmuş sonra biz bunlara baka baka güldük(baya uzun bi süre)sonra en sonunda kıs susun be biras dedi.biz bu sefer koltukların altında gülmeye başladık.çok komikti yaaaa[​IMG]))))

KEMAL BEY (HOCA)
    BİZİM COĞRAFYA HOCASININ DERSİNDEYDİK.DERKEN BİRDEN İÇERİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GİRDİ.BİZİM COĞRAFYACI KEMAL HOCA BİRDEN KENDİNİ AFARLADI VE TOPARLANDI.MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ BİZE SORU SORUYOR BİZ CEVAPLAYAMIYORDUK.SONUNDA BİZ SORULARI BİLEMEYİP BİZE KIZARKEN KENDİSİ ÇUVALLADI NAILMI AYNEN ŞU ŞEKİL "ÇOCUKLAR İÇ ANADOLUNUN BİTKİ ÖRTÜSÜ MAKİ DEĞİLMİ?" TABİKİ BİZ SIRITIYOR SONRA DÖNDÜ HOCAYA DEDİKİ "HOCAM İÇ ANADOLUNUN BİTKİ ÖRTÜSÜ MAKİ DEĞİLMİ?" DEDİ BİZİM HOCADA "HAYIR BOZKIR" DEYİNCE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ DURUMU KURTARMAK İÇİN HEMEN ATILDI AMA NE FAYDA İYİCE BATIRDI İŞİ AYNEN ŞU ŞEKİL "TAMAM İŞTE """"MAKİNİN BOZKIRI""""" DEMESİ BİZİ GÜLMEKTEN ÖLDÜRÜYOR VE KEMAL HOCAYI YANİ COĞRAFYACIYI GÖRDÜKÇE BU ANI AKLIMIZA GELİR VE HOCAYLA BİRLİKTE BOL BOL BOL GÜLERİZ

komik anılar bakızın lütfen :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Komik köpekler :D

Komik köpekler :D

komik köpekler
  2. :D komik kişisel iletileeer!

:D komik kişisel iletileeer!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Kaprisli'nin Radyo Anıları :D

Kaprisli'nin Radyo Anıları :D

Her insanın başından geçen eğlenceli hüzünlü bir çok anıları vardır. Çalışan insanların başından çok daha fazla değişik olaylar geçer. Çünkü insanlarla hep iletişim halindedirler. İnsanlar çok karmaşık yaratıklardır. Onların olduğu her ortamda mizahla alakalı illaki konuşlar çıkar. İşyerlerimizde veya başka yerlerde birçoğumuz buna şahit olmuştur. Biliyorsunuz ki bende yerel bir radyoda...

Sayfayı Paylaş