gebe
  1. jadejade

jadejade Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Komik Aşk Sözleri

Konu, 'Kadınca' kısmında jadejade tarafından paylaşıldı.

komik aşk sözleri komik face sözleri face

Aşk radyoda kanal aramaya benzer,
    Buluncaya kadar uzun hava çalar...

Aşk elma yemekle başlar,
    Ayva yemekle son bulur...

Aşk kuyusuna kerizler düşer,
    Ben düşmedim, beni ittiler...

Sabah kahvaltı yapmadım,
    Çünkü seni düşündüm.
    Öğlen yemek yapmadım,
    Çünkü seni düşündüm.
    Akşam yine yemedim,
    Çünkü seni düşündüm.
    Gece uyuyamadım,
    Çünkü karnım aç...

Ben ona saçımı süpürge ettim,
    O gitti elektrik süpürgesi aldı...

Sevgilim ! Beni terkederken
    Seninle gelebilirmiyim???

Hem aklımdan çıkmıyorsun,
    Hem de kirayı vermiyorsun...

2. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

güzelmiş:)bi kaçtanesini aldımm:))tşkrler

Komik Aşk Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Komik SözLer

Komik SözLer

İşte size komki sözler Melek'ler, okyun okuyun gülün emi :D Seni görünce gözlerim DOLAR, burnum EURO, kulaklarımda STERLiN !.. niheheh Bir kadin mutfaga girince neden bişi düşünemiyormuş ? Çunki tefal herşeyi duşünürmüş.. hihihi.. Anne : Benim kızımı ne mühendisler ne doktorlar istedi de vermedim Kız : Merak etme anne ben hepsine verdim. ühühühü.... Abi benim cinsel problemlerim var. Her...
  2. Komik Aşk Karikatürleri

Komik Aşk Karikatürleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. 2012 Komik Aşk Espirileri

2012 Komik Aşk Espirileri

Komik Aşk Espirileri 2012 2012 Aşk Espirileri kısa Aşkınıza aşkla ilgili komik aşk espirileri yapmak ister misiniz? O halde doğru adrestesiniz, çünkü biz bu yazımızda 2012 yılının en komik ve aşık aşk espirilerini konu alıyoruz Melek'ler:) Erkekler belediye otobusu gibidir. Birini kacirirsan bes dakika sonra oburu gelir. Savasma sevis, sevisirken zaten savasiyorsun. Erkekler neden...
  4. komik sözler

komik sözler

Author: komik - Kaynanamı kaybettim görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olur… - Aşk sözle baslar, dudak ile beslenir, dokuz ay sonra baba diye seslenir… - Adamın biri komsuya gitmiş hamile kalmış. Çünkü komsu kapıya kadar geçirmiş… - Kız dediğin ?stanbul gibi olmalı.Fethi zor,fatihi tek!!! - Akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğine deli ol dünya senin kahrını çeksin… - Oturarak başarıya...
  5. Komik ve Esprili Aşk Sözleri 2016

Komik ve Esprili Aşk Sözleri 2016

Sevdiğiniz kişiye aşkınızdan duygularınızdan bahsederken ona yüzün de tebessüm oluşturacak espirili sözleri de yollamak istiyorsanız sizler için en komik aşk sözlerinden oluşan mesajları bu konumuz da paylaşıyorum. Kalbim zaten sen yokken de atıyordu eğer bu kadar iyi olsaydın atışını değil ritmini değiştirirdin canım. Ama bakıyorum ritim bozulmuş… Müebbet Ceza kessin aşk sana, tek koğuşun...

Sayfayı Paylaş