gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

komik Ata Demirer Nickleri Ata Demirer Sözleri komik Nickler

Konu, 'Komik Nickler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ata Demirer Nickleri Ata Demirer Sözleri komik Nickler*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun. Ve artık söylüyorum “SENİ SEVİYORUM” *Ey kahverengi gözlerine tutulduğum çocuk! Eğer seni çok sevdiğimi kanıtlamamı istersen bulutsuz bir gecede gökyüzüne bak. Görebildiğin binlerce yıldzdan her biri sana gnderilmiş öpücüklerdir!

*1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o gçülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun!

*Seni görmek su, senle yaşamak nefes olsun. 3 gün susuz yaşayabilirim ama nefessiz asla!

*Sevgini göstereceksin söylemek yetmez. Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez. Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez!

*Kimi rüyalarda görülmeye değerdir, kimi gerçeklerde yaşanmaya. Sen gördüğüm en tatlı rüya, yaşadıkça bitmesin dediğim en güzel gerçeğimsin!

*Balığın suya, çiçeğin güneşe, insanın sevgiye ne kadar ihtiyacı varsa o kadar muhtacım sna.

*Sen her gece yatağımda düşündüğüm, şiirlere konu die seçtiğim gönlümn tek yari. Haydi bekletme beni. Biraz olsn düşün senin için çarpan kalbimi.

*Sana bir gül sundum kokla ama soldurma. Sana ömrümü sundum yşa ama harcama. Sana kalbimi sundum sev ama parçalama.

*Yalan bakışların sahte gülüşlerin arasında buldum seni. Herşeyi kaybetmeye değecek kdr sevdim seni çünkü sen sahte deilsin!

komik Ata Demirer Nickleri Ata Demirer Sözleri komik Nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ata Demirer - Çaycı Remzi

Ata Demirer - Çaycı Remzi

Ata Demirer - Çaycı Remzi Oh Remzi sexy sweety Çaycı Remziiiiii Mekanımız 120 katlı bir işhanı Yani inşaatta da çalıştım ordan biliyorum Remzi aşağı Remzi yukarı Remzi oraya Remzi buraya Asansör kapanır Remzi yürü Yürü baba yürü baba Kahve alın gelin çay alın gelin onu alın gelin Canımı alın gidin ya kurtulayım ya Çay içmeye hazır mıyız ? Çaycı Remziiii Çay... çay... 23 numarada avukat Nur...
  2. Ata Demirer Nickleri

Ata Demirer Nickleri

ata demirer nickleri "Yazmıyorum kişisel ileti falan.Baskıya gelemem ben" "Kişi ile ileti-şim için tıklayın" "Herkesin gördüğü ileti kişisel değildir" "Kişisel bir ileti yaz 3990’a gönder" "Bir porche alıp gelicem" "Ben sana çevrimiçi olamazsın demedim,insan olamazsın dedim" "Sahibine dönmeyen isyankar bumerang"...
  3. Ata Demirer Evleniyor mu

Ata Demirer Evleniyor mu

ata demirer evleniyor mu ata demirer evlendimi evlendi Seyrettiniz mi bilmiyorum arkadaşlarım, hani şu Eyvah Eyvah 2 filmini... Keyifle izlemiştim şıkır şıkır yağan yağmurdan da kaçmak için bahane olmuştu açıkçası... Herneyse konumuz Özge Borak ve Ata Demirer'in aşkı arkadaşlarım. Genelde bu tür filmlerden hemen sonrasında, hatta akabinde ve detayında, başrol oynayanlar için "...
  4. Ata Demirer resimleri

Ata Demirer resimleri

Ata Demirer Fotoları Ata Demirer Fotoğrafı Merhaba SEvgili Melek'ler, az önce sizlere Ata Demirer'in hayatıyla ilgili merak edielnler için Biyografi bilgielrini paylaştık. Şimdi ise sizlere ünlü komedyenin resimlerini yani Ata Demirer fotolarını aktarıyoruz.

Sayfayı Paylaş