gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

komik avarlar!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. bjk_65

bjk_65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: komik avarlar!

hahahaha çok komikler.....paylaşım içn saol:haha::haha:

komik avarlar! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Kekilli - Avara

Murat Kekilli - Avara

Yeter olsun yeter olsun çok ağlattın yeter olsun O kızıl saçlarını çözen benden beter olsun x 2 Karadır kaşlarım kara, sineme açtın yara Beni dünyada avara eden bin beter olsun x 2 Ah güzel geçersen elime çekerim seni yenide Benim şimdiki halime gülen bin beter olsun x 2 Karadır kaşlarım kara, sineme açtın yara Beni dünyada avara eden bin beter olsun x 4 __________________
  2. Avarız

Avarız

Avarız -------------------------------------------------------------------------------- Olağanüstü durum ve özellikle savaş sebebiyle alınan vergi. Osmanlılar tarafından ilk defa hangi tarihte ortaya çıkarıldığı bilinmemekle beraber Sultan Fatih Mehmed devrine ait kayıtlarda bu vergiye rastlanmaktadır. Başlangıçta "Hudus-i avarız" denilen bu vergi daha sonraları...
  3. atatürk ve misyoner avar

atatürk ve misyoner avar

Atatürk ve misyoner Avar Yıllar önce İzmir Kadınlar Hapishanesi'ndeki mahkum kadınlara akşam dersleri verilmesi kararlaştırılmıştı. Bir gün milli eğitim müdürü'nün odasına zayıf, ufak-tefek bir genç kız girdi. "Ben bu dersleri memnuniyetle kabul ederim, efendim," dedi. Müdür şaşırmıştı. Karşısındaki genç kız, okuldan yeni çıkmış, üstelik, son derece de hassas bir insana...
  4. Banu Avar kimdir

Banu Avar kimdir

banu avar kimdir banu avar kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler ve haberleri bu yazımızdadır arkadaşlarım. Gazeteci yazar ve yönetmen Banu Avar hakkında ve hayatı hakkında ki bilgilere yer verdik bu yazımızda Melek'ler! Gazeteci - Yazar (d. Temmuz 1955, Eskişehir) Londra City University televizyon bölümünde üst lisans yapan ve BBC TV Belgesel kurslarını bitiren Banu AVAR,...
  5. Avara Kasnak İşlemek Deyiminin Anlamı

Avara Kasnak İşlemek Deyiminin Anlamı

Avara Kasnak İşlemek Deyiminin Anlamı nedir? Arkadaşlar Avara Kasnak İşlemek Deyiminin Anlamı nedir ya çatladım merakımdan hadi cevap yazın merakımı alın :D

Sayfayı Paylaş