gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

komik babalar günü mesajları arıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar merhaba, biliyorum babalar gününe daha çok var ama şimdiden arayanlara da kolaylık olur dedim, sormak istedim.Komik babalar günü mesajlarınız var mı?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Evimizin yakışıklısı… Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni hergün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim herşeyimizsin. Babalar günün kutlu olsun. Ailen.
    Babanın mirasını mı istiyorsun? Bilgisini öğren. Onun parasını hemen harcayabilirsin. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

Prens olmam için prensese ihtiyacım yok benim BABAM zaten KRAL.Babalar günün kutlu olsun.

Sen güçlü bir çınar gibisin.. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim.. Çünkü bana hep güç verirsin.. Babalar günün kutlu olsun…

Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum baba,babalar günün kutlu olsun...

Canım babam!… Seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun babacım.

Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle…

Huzur ve dert ortağım babalar günün kutlu olsun.

Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum baba…

Ailemin reisi, büyük aşkım. Babalar günün kutlu olsun.

Sevgili babacığım gurbet uzak olsa da sevgin o kadar yakın ki bilmelisin ellerinden öperim sevgiler.

Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.

Biricik babama sevgilerimle!… Babalar günün kutlu olsun.

Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam…

Canım babam!… Seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun babacım.

Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam…

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla… Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Babalar günün kutlu olsun.

Babalar günün kutlu olsun dünyanın en iyi babası…

komik babalar günü mesajları arıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Babalar Günü Mesajları

Babalar Günü Mesajları

babaya doğum günü mesajları babama doğum günü mesajları babalara babama mesajı BABALAR GÜNÜ Her zaman söylemesem de biliyorum aslında babamın onu ne kadar çok sevdiğimi bildiğini.. Ve ben ne kadar karışık cümleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini.. Çünkü o benim BaBaM.. » Sen güçlü bir çınar gibisin.. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim.. Çünkü...
  2. Babalar günü mesajları 2010

Babalar günü mesajları 2010

babalar günü 2010 babalar gunu 2010 günü mesajları mesajları uzun Babalar günü yaklaşırken sizlere babalar gününe özel en güzel sevgi sözcüklerinden oluşan babalar günü sözlerini paylaşmak istiyorum * Baba sevgisini koru. O sevgiyi kesip atarsan, Tanrı da senin mutluluk ışığını söndürür. "Hz.Muhammed" * Babacığım seni çok seviyorum. İyi ki varsın,iyi ki yanımdasın,iyi ki babamsın....
  3. Doğum Günü Mesajı Komik sözler

Doğum Günü Mesajı Komik sözler

Komik Doğum Günü Mesajları Doğum Günü Mesajları Çok Komik http://www.meleklermekani.com/guzel-sozler-and-mesajlar/225795-dogum-gunu-arabesk-mesajlar-2012-sozleri.html paylaşımımızdan sonra şimdi de sizlere komik doğum günü sözleri paylaşımında bulunmak istiyor ve bizden doğum günü için komik mesajlar isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Bugünü unuttum sandın dimi?...
  4. Çok komik mesajlar arıyorum doğum günü için

Çok komik mesajlar arıyorum doğum günü için

Arkadaşımın doğumgünü yaklaşıyor kutluycaz ama ona koomik mesajlar atmak istiyorum gün içinde yardım edermisiniz..... :D
  5. 2013 yeni komik mesajlar arıyorum

2013 yeni komik mesajlar arıyorum

Yeni komik mesajlar arıyorum.Arkadaşlara sms atacam, facebooktan paylaşacam. Lütfen yepyeni komik mesjalar yazın..

Sayfayı Paylaş