gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Komik Bayan İsimleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Komik Bayan İsimleri arıyorum ben çok komik olsun elimde küçük bir liste var ama henüz yetersiz kalıyor bakalım sizden ne kadar Komik Bayan İsimleri çıkacak:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Komik Bayan İsimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Komik isimler

Komik isimler

Sehriye PILAV Satilmis PORTAKAL Ahmet Mehmet VELI Mukaddes CALISYE Hakki KISAADAM Kurtis SISKO Omurlu DOGRUGIDEN Oktay DOLMASEVER Rustu DUZER Gulhanim ELLERGEZER Nabi DALGA Sanayi HOROZ Comert VARLIK Oral USER Masallah AKGUN Haci SIRKINTI Kayyum KONAKLI Yagmur SAGNAK Bora SAGNAK Jinekolog Dr. KayaBILIR Dis Hekimi Oya BILIR Faruk ARTIK Nazim ENGINAR Tuccar ASLAN Keklik...
  2. komik isimler soyisimler

komik isimler soyisimler

komik kız isimleri komik erkek isimleri en erkek isimler döndü cort Bayram Amca Necati Yenge Meliha Eniste Zehra Esekcanbazı Yusuf Ziya Salakoglu Abudulsamet Döver Ramazan Öldürür Ismail Öldürücü Gülsen Motor Haci Benzin Menemine Cart Burhanettin Curt Döndü Cort Fedakar Pat Saban Küt Vesile Aybasi Haziment Pet Abdurrahman Kıllı Aytekin Kıllıbacak Makbule...
  3. komik ilaç isimleri

komik ilaç isimleri

komik ilaç isimleri Cidden güzel tespitler yapılmış.:) Aferin: Soğuk algınlığı, iyi halt yemişsin aferin der gibi Biokadin: Tentürdiot cinsi, biyonik kadının kısaltılmışı... Vermidon: Ver bi don Emedur: mide bulantısı içindir (sen iğneyi emedur, ben geliyorum ) Bengay: Viks'in değişik versiyonu.Söylediğine göre gaymiş kendisi lansor: arkaşın dediği gibi insan sormaya korkuyor ne o 'lan'lı...
  4. Komik İsimler...

Komik İsimler...

komik kız isimleri komik soyisimler isimler isim en isimler Ayıplamak değil amacım.... Ama şükredin melekler :)
  5. Çok Komik Bayan İsimleri

Çok Komik Bayan İsimleri

Çok Komik Bayan İsimleri, İlginç Bayan İsimleri; Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda sizlere ve bu konuda ricada bulunan misafirlerimize komik bayan isimlerini paylaşıyoruz. Dudu Döndü Döne Dürdane Sehriye Şaziment şehriban Tutiye Düriye Şadiye Tamam Ceryan Şöket Portakal Limon Elma Fincan Fere Sayma Güvercin Besti Esila Ceylin Misliha Maya Şeker Bebek Seriye Laçın Bilbil Hibil...

Sayfayı Paylaş