gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

komik bayram mesajları

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

komik bayram mesajları komik bayram mesajlari mesajı mesajları 2009 en Tanrı'dan su istedik, denizleri; çiçek istedik, kırları; dost istedik bu numarayı verdi...
    Minareden atlarım, bayramını kutlarım.

"Bu sene kurban bayramına sakın kurbanlık almayın. sms ile 'kurban' yazın 2006'ya gönderin seni sevmeyenler sana kurban olsun.Arkadaşım bugün bu mesajı tanıdıklarına göndermiş. gönderdiği iki laz arkadaşı geri aramış arkadaşımı. ikisi de birer tane soru sormuş. sorular şöyle;

- 2006'ya mı gönderecez?
    - kaç kontör gidiyor?

"İyi bayramlar, gerçi sana her gün bayram ama olsun"

"Bayram bells, bayram bells, bayram all the way"

"Bu gün yüzün öpülmekten solsun, miden 5 kg şekerle dolsun, cüzdanını bücürler soysun, gönlün huzura doysun, bayramınız kutlu ve mutlu olsun"

Biliyorsun, bugün bayram. daha 3 gün bayram devam edecek. ben sadece bugünü kutlamak istemiyorum. Bu bir süreçtir. 4 günlük bir bayramın tamamı mübarek olsun. Sağlık mutluluk dilerim. Tabii mutluluk herkese göre değişir. Seni mutlu eden her neyse onlari dilerim. Yoksa başkalarını mutlu edecek şeylerden sana ne!? Ama sağlık öyle değil. Herkes için benzer anlamlar ifade eder. Daha neler diyebilirim ama, yer kalma

Tatil günlerinizi mutlu bir şekilde geçirmenizi diler iyi bayramlar dilerim.....

"Bayramınızı tevhid-i imaniye ve uhuvvet-i islamiyede ittifaken tevazul ve telaifle tebrik eder alem-i islama, malik-i islama ebediyen saadet niyaz ederim.

Buraları yıkılıyor, nur'dan yıkılıyor
    Hergün peşime şeytan takılıyor *
    Ben islamı seçtim tercihim doğru
    İndir başını hadi secdeye doğru

"Mutluluğunuz Türkiye enflasyonu kadar yüksek, üzüntünüz memur maaşı kadar düşük, geleceğiniz Demirel'in keli kadar parlak olsun. mutllu bayramlar..."

"Telefonum telefonunuzun bayramını en içten dileklerle kutlar, uzun batarya ömürleri diler."

"Cehennemde yanacaksın."

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: komik bayram mesajları
    emeğine sağlık cnım güzeldi :D

komik bayram mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bayram mesajlar

bayram mesajlar

♥ Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar,milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu...
  2. komik mesajlar...

komik mesajlar...

Zorla güzellik olmaz, estetikle olur... Erkekler park yeri gibidir. İyilerin hepsi kapılmıştır... Sol kulağını kapatırsan sağ duyulu olursun... Hiç bir ön yargım yok. Bütün insanlardan nefret ediyorum, o kadar... Dün gece seni o kadar aradım ki, soğuk vücuduma dokunmanı o kadar istedim ki , yatağa sensiz ve çıplak girmek zorunda kaldım! Nerdeydin canim pijamalarım.. Karanlıktı,gözleri...
  3. Komİk Mesajlar

Komİk Mesajlar

- Ilk seferde kazamazsan, suçu amirlerine at, ikinci seferde kazamazsan hile yap, üçüncü seferde kazanamazsan vazgeç, salakligin alemi yok. - Sen hic sahanda yumurta yedin mi? Evet....Peki deplasmanda yedin mi? - Cok iyi halk oyunlari oynayan bir kazana ne deriz?...Iyi oynayan kazansin!.. - Kendini mutlu hissediyorsan, bir yerde yine bir salaklik yaptin ve farkinda degilsin demektir. - Dokuz...
  4. Bayram mesajları

Bayram mesajları

Ramazan bayramınız kutlu, yüreğiniz mutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekanınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun. Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayellerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda... Ramazan Bayramın mübarek olsun! Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tadlandıran, mutlu, umutlu,...
  5. komik kurban bayramı mesajları 2013 model olsun

komik kurban bayramı mesajları 2013 model olsun

Kızlar şimdiden çok erken biliyorum ama depolayacam herkesten önce :D Kurban bayramı mesajları yazarmısınız şöyle 2013 model olsun ama :D

Sayfayı Paylaş