gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Komik bayram nickleri

Konu, 'msn nickleri' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

komik bayram kartları bayram nickleri komik mesajları 2010 nickleri nickler Arkadaşlar bunlardan mesajda oluyor ama ben msn nick olarakta yazıyorum.
    Umarım bayramınız güzel geçer. Neşe, sağlık huzur dolu bayram dileği ile nicklere başlıyorum:)

Gömleğiniz Levi's, pantolonunuz Diesel, bayramınız mübarek olsun."

Tanrı'dan su istedik, denizleri; çiçek istedik, kırları; dost istedik bu siteyi verdi...:D meleklermekani.com

"Bu sene kurban bayramına sakın kurbanlık almayın. sms ile 'kurban' yazın 2010'na gönderin seni sevmeyenler sana kurban olsun.

(Arkadaşım bugün bu mesajı tanıdıklarına göndermiş. gönderdiği iki laz arkadaşı geri aramış arkadaşımı. ikisi de birer tane soru sormuş. sorular şöyle;
    - 2010' mı gönderecez?
    - kaç kontör gidiyor?)) hahaha

"İyi bayramlar, gerçi sana her gün bayram ama olsun"

"Bayram bells, bayram bells, bayram all the way"

"Bu gün yüzün öpülmekten solsun, miden 5 kg şekerle dolsun, cüzdanını bücürler soysun, gönlün huzura doysun, bayramınız kutlu ve mutlu olsun"

Biliyorsun, bugün bayram. daha 3 gün bayram devam edecek. ben sadece bugünü kutlamak istemiyorum. Bu bir süreçtir. 4 günlük bir bayramın tamamı mübarek olsun.

Sağlık mutluluk dilerim. Tabii mutluluk herkese göre değişir. Seni mutlu eden her neyse onlari dilerim. Yoksa başkalarını mutlu edecek şeylerden sana ne!? Ama sağlık öyle değil. Herkes için benzer anlamlar ifade eder. Daha neler diyebilirim ama, yer kalma

Tatil günlerinizi mutlu bir şekilde geçirmenizi diler iyi bayramlar dilerim.....

"Bayramınızı tevhid-i imaniye ve uhuvvet-i islamiyede ittifaken tevazul ve telaifle tebrik eder alem-i islama, malik-i islama ebediyen saadet niyaz ederim.

Buraları yıkılıyor, nur'dan yıkılıyor
    Hergün peşime şeytan takılıyor *
    Ben islamı seçtim tercihim doğru
    İndir başını hadi secdeye doğru

"Mutluluğunuz Türkiye enflasyonu kadar yüksek, üzüntünüz memur maaşı kadar düşük, geleceğiniz Demirel'in keli kadar parlak olsun. mutllu bayramlar...":laugh:

"Telefonum telefonunuzun bayramını en içten dileklerle kutlar, uzun batarya ömürleri diler."

"Cehennemde yanacaksın."

* Mübarek Ramazan-ı şerif bayramınızı tevazu ve telaifle tebrik eder, alem-i islama malik-i ebedi'den saadet-i dareyn ve vahdet-i itikad niyaz ederim

* Sesinin çığlığını karanlığa bırak üfle gökyüzüne, kaydırabildiğin kadar yıldız kaydır tut dileklerini ve hep kendin için gülümse.. iyi bayramlar

* Sayın abonemiz, eskiye ait namaz ve oruç borcunuz tespit edilmiştir. Amel defteriniz dolmadan lütfen borcunuzu ödeyiniz. Ahiret işleri genel müdürlüğü
    iyi bayramlar diler..

* İslamiyetten kaçırılmayacak fırsat! 23, 24, 25 ekim günlerinde sınırsız tatil yapma, tatlı ve şeker yeme özgürlüğü sizi bekliyor. Üstelik sadece müslüman olmanız yeterli! Ayrıntılı bilgi için meleklermekani.com adresine tıklayıp kelime-i şehadet getirin, otomatik üyeliğinizi kazanın.

Son düzenleme: 17 Eylül 2009
Komik bayram nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu nickler komik nickler:)))

bu nickler komik nickler:)))

komik nickler 2011 Bağırsak kurtları bağırsakta yaşar, bağırmasakta . » " Ílk görüşte aşka inanır mısın ? Yoksa dışarı çıkıp tekrar mı gireyim?" » Bir kazan varmış. Bu kazan çok iyi dans ediyormuş, muhteşem kıvırıyormuş. Bu kazana ne denir ? İyi Olan Kazansın... » Kusura bakma birader, seni birine benzettim. Olabilir, babam çok gezermiş... » Aşk çılgınlığın en zevkli...
  2. gaffur nickleri komik nickler taraftarlar icin nickler

gaffur nickleri komik nickler taraftarlar icin nickler

-arkadaşlarımı begenmüyormüsün?? -Bi akşam bize gelsene? -Bana Nie haber verilmiyorrr!? -Çöpü almaya kapıya geliyorum, Çalıyorum çalıyorum açmıyorsun... Ne Ayak ? -Aleme Akalım -Anladın sen anladın... -Gelsen Tam süper olacak -Cafede takılalım mı? -Gaffur Kendi Kendine söyle der; Gidelim Gaffur -beni niye eklemedin?? beni beğenmiyor müsün?? -olur mu canım..yani aşk olsun..gerçekten böle...
  3. komik nickler===> komik msn nickleri

komik nickler===> komik msn nickleri

suursuz_manda poset_çay shitlembik çöp_kovasi kavanozdaki_adam Asiri_Yakisikli Kedimi _7_m Bal10cuk Endoplazmikredikulum yesil_ninca (nami diger= uçan depik) Manyetik Karpuz Digital Portakal Kanatli Orkid Takmis Örgüçsüz Deve Kumsalda_Koshan_Beyaz_Benekli_Kopek küresellestirebildiklerimizdenmisiniz_yoksa_kürese llestiremediklerimizden_mi? SeVisKeN_Chat_ManYaQi...
  4. komik nickler

komik nickler

->Durumum Çevrim içi...Beynim Meşgul...Ruhum Hemen Döncek...Aklım Dışarıda...elim telefonda ...Kalbim çevrim dışı... ->Birisi acıyı çekti,öteki acıyı servis etti. ->Düşman kelimesinin anlamını arkadaş sıfatının taşıyanlardan öğrendim. ->Çok şerefsiz gördüm ama hİçbiri senİn kadaR profesyoneL değiLdi. ->Yan Cehennem Yan , Doğal Gazda Vaar Nasıl Olsa :)) ->Benim...
  5. Eğlenceli Msn Nickleri Komik nickler

Eğlenceli Msn Nickleri Komik nickler

Eğlenceli Msn Nickleri Eğlenceli Komik Nickler Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda sizlere ve isteyen herkese eğlenceli ve komik msn nicklerini sunuyoruz. Oldukça eğlenceli msn nickleri için mausenizi az biraz aşağıya doğru kaydırınız Melek'ler:) Başarılı adam karısının harcayabileceğinden fazla para kazanandır. Başarılı kadın ise böyle bir adam bulandır. Bu tüp bebek hatalı;...

Sayfayı Paylaş