gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

komik davetiyeler bence

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

komik davetiyeler
    [​IMG] Yurdum İnsanı Evleniyor!

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: komik davetiyeler bence
    :D evet gerçekten komik

komik davetiyeler bence konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mankenler Komik Adam Sever be kardeşim

Mankenler Komik Adam Sever be kardeşim

kıllı mankenler GÜZELLERDEN ERKEKLERE UYARI! ÜNLÜ OYUNCU BERRAK TÜZÜNATAÇ, YILMAZ ERDOĞAN VE OKAN BAYÜLGEN'DEN SONRA MİZAH YAZARI VEDAT ÖZDEMİROĞLU İLE AŞK YAŞAMAYA BAŞLADI. BU DA KOMİK ADAM SEVEN DİĞER ŞÖHRETLERİ AKLA GETİRDİ. İŞTE ONLARDAN BAZILARI... Magazin dünyasının güzelleri nasıl erkekleri istiyor? DENİZ AKKAYA: Yılmaz Erdoğan ve Okan Bayülgen ile aşk yaşayan Akkaya, bir erkeğin...
  2. Komik davetiyeler :)

Komik davetiyeler :)

davetiye örnekleri en güzel davetiyeler komik düğün davetiyeleri komik davetiyeler ilginç Buna bayıldım bu çok hoş :)
  3. Ilginç davetiyeler..

Ilginç davetiyeler..

ilginç davetiyeler komik davetiye modelleri davetiye modelleri 2011 fiyatları çılgın davetiyeler Evlenirken herşeyin kusursuz olabileceği gibi davetiyelerinde öyle olması gerek.Eğer çılgın bir gelinseniz bu davetiyeler sizin çok hoşunuza gidecek..
  4. Düğün davetiyeniz benden :)

Düğün davetiyeniz benden :)

Bu yaz düğünü olacak olan meleklerim bakın size güzel fikirler edinmek için davetiye örnekleri.Ben bazılarını ağabeyim ve nişanlısına gösterdim onlarda beğendi,bizimde yaza düğünümüz var. :deli:
  5. Komik Resimli Yazılar ( yorumlar benden )

Komik Resimli Yazılar ( yorumlar benden )

komik resimli yazılar komik resimler yazılı, komik replikler, komik resimli sözler, komik resimli, yazılar Zekeriya Beyaz hocayı biliyorsunuz dimi arkadaşlarım. Hani şu geçtiğimiz günlerde polislede başı belaya girmişti. Bir kitapmıydı neydi. Her neyse konumuz o değil. Şimdi sizler Zekeriya Beyaz hocayı gözlerinizi kapatarak düşünün nasıl bir tipe sahip. Hah şimdi orada durup açın gözlerinizi...

Sayfayı Paylaş