Komik Doğum Günü Pastası Yazıları

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yaş Pasta' ya Yazılan Komik Yazılar yaş pasta üstüne komik yazılar
    komik yazılar yaş pasta

Eğer bir arkadaşınızın doğumgünüyse ve ona bir sürpriz yapmak istiyorsanız melekler, pastasını sizin alacağınızı söyleyin ve üstüne aşağıda sizlerle paylaştığımız birbirinden komik yazılardan birini yazın, eminiz şoke olacaktır :D:D

Yaş Pasta Yazıları Komik ;

-Niye doğdun ayça?

-Doğdu da bitti maşallah

-Öleceksin!

-iyiki doğdun lan.

-Daha tatlısını bulamadım.

-İyiki fırladın !

-Çok yaşa geberesice

-Tükürmeden üfle !

Komik Doğum Günü Pastası Yazıları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Doğum Günü Pastası

doğum günü pasta modelleri çocuk pasta modelleri çocuk doğum günü cocuk dogum pastasi tarifi barbieli pastaları Malzemeler 8 Adet yumurta 4 Çorba kaşığı sıcak su 1 Su bardağı tozşeker 4-5 yemek kaşığı sıvıyağ 1 Tutam tuz 1 Paket vanilya 100 gr un (1 su bardağı) 1 Paket kabartma tozu Kreması için : 1 Paket çilekli puding 1.5 Su bardağı süt 1 Paket vanilya 1 Paket krem...
  2. adminlere özel doğum günü pastası

doğum günü pastaları dogum günü pastaları doğum pastası komik değişik
  3. En güzel Doğum günü Sözleri,Doğum günü Mesajları lazım bana

En güzel Doğum günü Sözleri,Doğum günü Mesajları arıyorum ben. bir yıllık evliyim ve canımın içi kocamın hayatımın anlamı olan adamın doğum günü geliyor ona belki slayt yaparım belkide ikimizin resimlerinin üzerine güzel bir doğum günü sözleri yazarım diye düşündüm bu yüzden sizden En güzel Doğum günü Sözleri,Doğum günü Mesajları istiyorum kızlar.
  4. Bebekler İçin Çok Şirin Doğum Günü Pastası Resimleri

Bebekler İçin Doğum Günü Pastaları Doğum Günü Pastaları Bebek Birisick bebeğinizin çzellikle ilk doğum günü pastası sizin için çok önemlidir. Yaşayacağınız bu ilk mutluluk, tıpkı o günlerde ilk adımını atan bebeğinizi gördüğünüz an kadar sizin için öenm taşır. O günü unutulmaz bir an haline getirmek için tüm aile büyükleri, arkadaşlarınızı toplayıp bir kutlama yaparsınız. Bu kutlamanın en...
  5. Çok Komik Doğum Günü Mesajları Burada Melekler :)))

Komik Doğum Günü Mesajları Doğum Günü Mesajları Çok Komik Sevgili melekler, doğum günü olan arkadaşınızı hem mutlu etmek hem de güldürmek ister misiniz ? O halde şimdi paylaşacağımız komik doğum günü mesajları çok hoşunuza gidecek. İşte sevdiklerinizin yüzüne koca bir gülümseme yayacak Doğum Günü Mesajları Çok Komik :D:D Bugünü unuttum sandın dimi? Hiç unuturmuyum kankam benim....
  6. Doğum Günü Mesajı Komik sözler

Komik Doğum Günü Mesajları Doğum Günü Mesajları Çok Komik http://www.meleklermekani.com/guzel-sozler-and-mesajlar/225795-dogum-gunu-arabesk-mesajlar-2012-sozleri.html paylaşımımızdan sonra şimdi de sizlere komik doğum günü sözleri paylaşımında bulunmak istiyor ve bizden doğum günü için komik mesajlar isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Bugünü unuttum sandın dimi?...
  7. Ev Yapımı Doğum Günü Pastası Tarifi Buyrun Melekler

Doğum Günü Pastası Nasıl Yapılır Ev Yapımı Doğum Günü Pastası Tarifi Sevgili melekler, eşinizin ya da çocuğunuzun doğum günü partisi için pastasını kendi ellerinizle siz yapmak ister misiniz ? O halde sıvayın kollarınızı ve hemen mutfağa girin. Hiçbir katkı maddesi olmadan Doğum Günü Pastası Nasıl Yapılır merka edenlere işte Ev Yapımı Doğum Günü Pastası Tarifi ... :) Malzemeler 1...
  8. Klasik doğum günü pastası yapımı

Bu konu; klasik doğum günü pastası yapımı ile ilgili bilgi vermektedir. Ben yakınlarımın doğum günlerinde ev yapımı pasta yapıp onları sevindirmeyi çok severim. Bence güzel bir hediye oluyor :) Sizlere kullandığım tarifi sunacağım bu tarifle harika doğum günü pastaları yapabiliyorum ama biraz da el becerinizin olması gerekiyor çünkü süsleme kısmında biraz uğraşmak gerekebiliyor. Ben çocuklar...
  9. Çok komik mesajlar arıyorum doğum günü için

Arkadaşımın doğumgünü yaklaşıyor kutluycaz ama ona koomik mesajlar atmak istiyorum gün içinde yardım edermisiniz..... :D
  10. 1 Yaş İçin Doğum Günü Pastası Şekilleri

1 yaş doğum günü pastası, doğum günü pastaları, 1 yaş doğumgünü pastası çeşitleri Sevgili melekler, özellikle bebeklerimizin ilk doğum günü için 1 yaş pastaları bizim için büyük önem taşır. Eğer yakındalarsa babaanneler, anneanneler, dedeler, teyzeler, dayılar, halalar mutlaka bu özel gün için bir araya toplanır. Hatta bazen bebekler ilk adımlarını bu özel günde atıverir ve tüm aileyi...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. pasta ustune yazilan komik yazilar

,
  2. pastaya yazılacak komik sözler

,
  3. komik pasta yazıları

,
  4. pasta üstüne yazılar,
  5. ilginç pasta üstü yazıları,
  6. pasta üzerine yazılan komik yazılar,
  7. pasta yazıları,