gebe
  1. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Komİk Duvar Yazilari...

Konu, 'Çöplük' kısmında sementha tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ce: Komİk Duvar Yazilari...

ayy çok komik bunlar saol bitanem

3. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Komİk Duvar Yazilari...

bişidiil cnmcm...

4. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Komİk Duvar Yazilari...

emeğine sağlık hepsi çok komik:D:D

Komİk Duvar Yazilari... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duvar yazilari...

Duvar yazilari...

fecabook duvar yazıları Duvar Yazıları Hakkımı aradım meşgul çıktı....
  2. Iste Duvar Yazilari...

Iste Duvar Yazilari...

Hicbir önyargim yok. Bütün insanlardan nefret ediyorum, o kadar. Sol kulagini kapatirsan sag duyulu olursun. Babama degerimi sordum "Dünyalar kadar" dedi, dünyanin degerini sordum "Bes para etmez" dedi. Üniversite ögrencisinden okey, bilardo dersleri. Karimi o kadar seviyorum ki eskimesin...
  3. Duvar Yazilari 2

Duvar Yazilari 2

Politikacılar uyuyamayınca VATANDAŞ sayıyorlar. -------------------------------------------------------------------------------- Yalan söyleyen yükseliyor.YALANCI DİL bilmeyene iş yok. -------------------------------------------------------------------------------- Bütün umutlarım suya düştü.Ama boğulmadılar. Çünkü onlara yüzme öğretmiştim....
  4. Duvar Yazilari 3

Duvar Yazilari 3

Sigara sağlığa zararlıdır. ( İmza puro ) -------------------------------------------------------------------------------- Hakan Şükür sonunda ÇİZMEyi aştı.gol attı. -------------------------------------------------------------------------------- ALTIN KALPLİ sunucunuz soyuldu. Şu an kalp cerrahide acil KALP nakli bekliyor....
  5. Cehennem duvar yazilar

Cehennem duvar yazilar

1-)ateş seni çağırıyor 2-)burası cehennem burdan çıkış yok 3-)tek rakibim kadıköy 4-)içerideki sıcaklık derecesi kalıcı yanıklara sebebiyet verebilir! 5-)1.dereceden yanıklar ikinci kapı, 2. dereceden yanıklar 3. kapı, yanmayanlar doğru kapıdasınız ilerleyin 6-)hellcome 7- )salonumuz klimalıdır 8-)kibir,en sevdiğim günah! 9-)fansız girilmez 10-)hoşbulmadık... 11-)"bu yazıyı...

Sayfayı Paylaş