gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Komik Gifler Hareketli

Konu, 'Komik Resimler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

komik gif resimler, animasyonlar, fotoğraflar, gifler Sabahınızı komik gif resimlere bakarak şenlendirmek ister misiniz ? O zaman yaklaşın yorumladığım gif resimlerle biraz gülün :D:D Çünkü gülmek, güne başlamanın en güzel yoludur meleklerim.
    Öncelikle sinirli bir arkadaşı verelim size, bakın sinirlenmiş ve nasıl uçar çift tekme atıyor maşallah :D:D

Veeeee şimdi karşınızdaaa dünyanın en güçlü adamıııııı ta taaaaaam :D:D:D

Ve dünyanın en güzel arabası harika gidiyor. Da birez eğrimi ne :D

Şimdi burdan bi uçtum mu hoop taa üste kadar çıkarım. Hadi olum sen çıkarsın hadi biiir ikiiiiii oyhşşş anam anam anam. kafam gitti ooooooy :D:D:D:D:D

Neymiş efendim, ben buradan çıkamazmışım da. Şimdi alırım buradan yastığı hooop öbür tarafa ordan düşeceğim için kafanın kırılma rizikosunu da sıfıra indirim haaa şöyle hooooooop :D:D Her türlü kaçarım beeeeeen

- Dağılın laaaaaaaan Ben polisim açın kapıyı...
    -ÇOTURTT !!!
    -Abi bu taraftan yaaa :D:D:D:D

-Seviyormusuuuun ? :D:D

-Layn kafa derler buna başlarım senin sevgine burnunada bi git layn bi giiiiit al sana
    -ANAM BURNUUUUUUM :D:D:baby:

GÜNÜNÜZ AYDIN, YÜZÜNÜZ HEP GÜLEÇ OLSUN

FiRaRi_MeLeK ve ßeLeN bunu beğendi.
  2. TaçSız PrenSeS

TaçSız PrenSeS Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
  3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha ay vallahi müthiş komikti :D:D hahaha

4. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    2 numero favorim :))

5. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    hahaha hahaha :hhh: polisin yaptığı hareket süperdi,karizma yerlerde hahaha hahaha

teşekkürler SADMİN sayende güne sırıtarak başladım:D:D

Komik Gifler Hareketli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. komik hareketli bilgisayar gifleri

komik hareketli bilgisayar gifleri

bilgisayar gifleri hareketli bilgisayar gifleri hareketli resimleri resmi...
  2. komik Hareketli Kedi gifleri

komik Hareketli Kedi gifleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. süper komik hareketli gifler

süper komik hareketli gifler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Komik hareketli gifler:)

Komik hareketli gifler:)

hareketli gifler komik hareketli gifler komik giftler Komik hareketli yepyeni gifler:) Devamı gelcek:D
  5. 2012 Komik Hareketli Gifler

2012 Komik Hareketli Gifler

komik hareketli msn ifadeleri komik hareketli gifler komik hareketli resimler 2012 yılına özel olarak araştırdığım ve beğenize sunmak için bir araya getirdiğim hareketli komik gifler başka yerde yok arkadaşlarım. Hepsi birbirinden harika demedi demeyin. :D:D Hobaaaa :D:D Adam Teknik traktör gol yeyince şaşırıyor. La Zhalak senin sağda cebin yok ki ne bakıyon :puha: Şimdi...

Sayfayı Paylaş