gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

komik hikayeler

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

GUNLUK İLGINÇ Sene bin dokuzyüz çift sıfır.Salı GUNUcumadan çıkıyoruz.Çölde KAR diz boyu.Atın üstünde yayan gidiyoruz.Birde baktım karşımda düşman.Çektim kılıcımı iki el ateş ettim.Arabada bir gram benzin yok.Son sürat hastaneye gidiyorum.O ZAMANLAR ELEKTRIKne gezer,mum ışığında TELEVİZYON izliyorum.

TOSBAĞALAR

tosbağalrın suyu bitmiş 2 tosbağa biz gideriz demiş 20yıl gitmiş suyu bulmuşlar ama yanlarında kova getirmemişler biri ben giderim demiş ama bu sudan hiç içmeyeceksin demiş
    tosbağa söz vermiş sonra aradan 60 yıl geçmiş tosbağa bunun geleceği yok içiyim demiş tam içerken çalıların arkasından ses gelmiş diğerki tosbağa böyle yaparsan gitmem demiş

ŞAŞKIN AZRAİL

Birgün yaşlı bı kadın amelıyata girmiş girdiği amelıyatta narkoz verilmiş.Kadın narkozun etkisiyle azraili görmüş.Kadın azraile ben nezaman ölücem kaç yıl sonra demiş.Azrail daha 50 yıl var demiş.Kadın narkozun etkisinden çıkmış ve 50 yıl daha yaşıyacağına çok sevinmiş.Kadın ömrünün dahauzun olduğunu düşünerek bir estetikçiye gider.Estetikçi kadını 30 yıl gençleştirmiş.Kadın hastaneden çıkar çıkmaz tırafik kazasına kurban gitmiş.Azraili görmüş ve sormuş. Hani ben 50 yıl daha yaşıcaktım.Azrailin cevabı kısa ve öz olmuş. (Seni tanıyamadım)

(NOT): Kadın estetikçiye gittiği için azrail öyle bir cevap veriyor.

:hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:

komik hikayeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ask Hikayeleri...

Ask Hikayeleri...

Acele Karar Verme Köyün birinde bir yaşlı adam varmış. Çok fakirmiş ama Kral bile onu kıskanırmış...Öyle dillere destan bir beyaz atı varmış ki, Kral bu at için ihtiyara nerdeyse hazinesinin tamamını teklif etmiş ama adam satmaya yanaşmamış.. "Bu at, bir at değil benim için; bir dost,...
  2. cicek hikayeleri

cicek hikayeleri

gelincik çiçeği hikayesi gelincik çiçeğinin hikayesi çiçek hikayeleri cicegi çiçek ÇİÇEK HİKAYELERİ GÜL YAPRAĞI Uzakdoğu'da bir budist tapınağı, bilgeliğin gizlerini aramak için gelenleri kabul ediyordu. Burada geçerli olan incelik; anlatmak istediklerini konuşmadan açıklayabilmekti. Bir gün tapınağın kapısına bir yabancı geldi. Yabancı kapıda öylece durdu ve bekledi....
  3. hikayeyi tamamlayın

hikayeyi tamamlayın

arkadaşlar süper bır oyun buldum, inş sizlerde beğenirsiniz:) bır hıkaye yazıyorum bır sonrakı kişi hikayeye bağlı kalarak devamını getiriyor .bakalım nereye kadar gidecek ve nasıl bır hıkaye çıkacak ortaya:) Abuzittin o gün kız arkadaşıyla buluşmaya gidecektir ama...
  4. Mesneviden hikayeler

Mesneviden hikayeler

mesneviden hikayeler sabır hikayeleri mesneviden kısa hikayeler sabır ile ilgili mevlana ile ilgili kısa NİŞANELERİ OKUMAK... Çocuğun biri, babasının tabutu önünde ağlamakta, başına vurmaktaydı. “ Baba, seni nereye götürüyorlar? Nihayet seni toprağın altına yatıracaklar. Öyle bir dar, öyle bir elemli eve götürüyorlar ki orada ne halı var, ne hasır. Ne geceleyin bir ışık var, ne gündüzün bir...
  5. Tarihimizden Hikayeler

Tarihimizden Hikayeler

Türk zekası tarih boyunca öne çıkmıştır.İşte buna dair bir anekdot 2. Dünya Savaşı'nda İngiltere başbakanı Churchill Türkiye'nin Almanya'ya karşı savaşa girmesi için elinden geleni yapmış. Hatta sırf bunun için Türkiye'ye gelmiş ve İsmet Paşa'yla Adana'da görüşmüş. Ancak İsmet Paşa'yı savaşa girmeye ikna edememiş. Churchill görüşmeden sonuç alamayacağını anlayınca gerisin geriye dönmüş....

Sayfayı Paylaş