gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

komik iletiler

Konu, 'Komik Nickler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

komik ileti komik iletiler en iletiler facebook facebook iletileri mangaldaki köftelerin cız etmez şu kalbim kadar... umutsuz aşığıııııınım beeeeen!
    * dürümüm, çöp şişim ve ayranım;
    insan bedenine hapsolmuş bir hayvanım..

* az kaşardan tost, çok kaşardan dost olmaz

* o kız beni aşar, çünkü o bir kaşar, delikanlı adam, manitasız yaşar!

* hayat üç buçukla dört arasındadır. ya üç buçuk atarsın ya da dört dörtlük yaşarsın...

* dünyada öyle adil bir düzen var ki; kimseyi atlamadan hepimizi tek tek düzüyor!

* ben mevlana değilim...adam ol da gel!!!!

* kader sana hayat diye ekşi bir limon uzattıysa, sen üstüne tekila ve tuz iste!

* siyasi içerikli erotik karate filmi: "uzaylı lezbiyen vampirler"

* bugün 23 nisan, oha falan oluyor insan

* kıyamet gelse de kopsak.

* senin sevginde yalanmış. bana yalanmamış lazım!

* sıradanım, ama en ön sıradan!

* gökte bir yıldız olsam ilk sana kayardım!

* intihar pompacısı

* tencerem dibin is tutmuş, deniz seki klarnet yutmuş

* 5 in the car, 15 at the house...

* budaklı neşe odunu

* ben bir trolum gülhane parkında ne sen bunun farkındasın nede gardlar farkında

* arnold civardagezen

* ali kırcanmıbelimi

* vitrinime değil iklimime gelenlere..kalbimi vereceğim aslımı görenlere

2. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    tşk canım emegine saglık

komik iletiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SEN İletileri

SEN İletileri

İnsanlar sen iletilerinden hoşlanmazlar. Bunlar ilişkiye zarar verir . Bunun üç nedeni vardır. 1) insanlar neyi yapıp neyi yapmamaları gerektiğinin söylenmesinden hoşlanmazlar. 2) Ben iletileri yardım çağrılarıdır: Bu ilişkilere sıcak tepkiler verirler. Newyork‘ta yapılan bir araştırmada telefon konuşmalarında en çok geçen kelime ben olarak tespit edilmiş. 500 konuşmada 3990...
  2. sevgililer için msn iletileri

sevgililer için msn iletileri

seni seviyorum iletileri Seni unutmak için and içtim gözlerin geldi aklıma vazgeçtim. Hadi uyandır beni söyle gördüğüm zamansız bir düş mü? Hadi git, uzaklaş, yokluğuna inandır beni. Gerçekten yoruldum her bulduğum yerde seni kaybetmekten. Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim...
  3. güldüren komik iletiler

güldüren komik iletiler

komik ileti komik iletiler msn iletiler güldüren 2010 Atalararimiz zamaninda Orta Asya'dan çikip da ters yöne gitselerdi, simdi Japon olurduk... Ask bir pencere gibidir. fazla açarsan havani alirsin... Kaynanami kaybettim görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olur... Ask sözle baslar, dudak ile beslenir, dokuz ay sonra baba diye seslenir... Offff... Çok sıkıldım bu hayatin ikinci...
  4. Msn İletileri Günlüğü

Msn İletileri Günlüğü

msn günlüğü msn gunlugu günlüğü indir günlügü nerde Melekler, msn iletilerini buraya yazıyoruz, bir nevi msn ileti günlüğü yapıyoruz, değiştirdikçe iletimizi buraya ekliyoruz :) Tarihleriyle birlikte verelim, isteyenler sebebini de yazabilirler. Yabancı dilde olanların çevirilerini de yazalım ayrıca. Sevgiler...
  5. Kişisel msn iletileri

Kişisel msn iletileri

Kişisel iletiler Kişisel iletiler , yeni msn sözleri haLa anLamadın.. 40 fırıN ekmeK yeSende kaR etmez.. HamuRunda yok deLikanLıLıK HéucH haYaLLériNisdéN ‘’sıFır’’ oLdınıS Mıqié?? KaKşınDaKşın qéLsin qößéK adSıN xD [HayaD Né qaRiß dMi öK*sLér faLan xD HayaDıma FöN ÇéqSém DüséLirMiqié..? LanéD oLsn séni séßdiim qüNé.. Y.O.K SénSis doaN héR qüNé LanéT SénSis yaPamıoR ßu Kıs aFFéd!...

Sayfayı Paylaş